cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A11 kırmama çok az kaldı

(Topic created on: 05-09-2022 01:25 PM)
276 Views
Taharlk
Active Level 6
Options
Galaxy A

A11 modeli ara ara kendi kendine dokunuyor yuları çıkıyor iniyor basıyor her şeyi yapıyor donma zaten oluyor var mı yaşayan çözüm aramıyorum yok çünkü çözümü yaşayan varsa yazarsa sevinirim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm İyi günler Merhaba.
Giriş seviyesi model cihazlarda çoğunlukla bu tür sorunlar oluşabilir maalesef. Size tavsiyem verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı sıfırlama işlemi yapmanıza rağmen Sorun devam ederse bu durumun detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11

View solution in context

6 Comments
AHMET_
Active Level 7
Galaxy A
Sıkıntılı bi cihaz garçekten kendimde şahit oldum ama şahsen kullanmadım.Eski model samsungların bile A serisinin düşük modellerinden daha iyi performans verdiği oluyor.Tabi ki telefonun kaç yıllık olduğuna ve kullanım şartlarınada bağlı
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm İyi günler Merhaba.
Giriş seviyesi model cihazlarda çoğunlukla bu tür sorunlar oluşabilir maalesef. Size tavsiyem verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı sıfırlama işlemi yapmanıza rağmen Sorun devam ederse bu durumun detaylı kontrol edilebilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
Galaxy A
Ya format işe yaramıyor servistede yazılım atıyorlar cihaz sıkıntılı 2gb ramla normal yapacak bişey yok bendede var aynı cihaz
Galaxy A
Benimde donuypt bozuk telefon ya
VelatNur
Active Level 5
Galaxy A
Ya kırkır zati Bende vardı Ben de eve atmışım böyle
zkyshn
Active Level 3
Galaxy A
Cidden çöp