cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s samsung kabul etmedi

(Topic created on: 09-18-2021 02:20 PM)
82 Views
GALAXY44
Active Level 9
Options
Galaxy A

Merhaba  arkadaşlar samsung  telefonumu   kabul  etmedi   niye  bilmiyorum  ama  hiç  bireyi  değişmedi  sadece  wifi   ve  Bluetooth   da  açılmiyordu   niye  kabul etmiyorlar   etmezlerse  1  kullanıcı   kaybedecekler  ksesin

24 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
BLUETOOTH HOPARLÖRÜMÜ VEYA KULAKLIĞIMI SAMSUNG GALAXY A10S İLE EŞLEŞTİREMİYORUM
Her şeyden önce, bir Bluetooth cihazını Samsung Galaxy A10s'inize bağlayamayacağınız en klasik durumu göreceğiz. Bu oldukça yaygın bir durumdur, aslında, Bluetooth teknolojisi oldukça basit olsa bile, bazen iki cihaz arasındaki ilişki o kadar basit değildir, bunlar kendinizi bulabileceğiniz iki ana durumdur:Samsung Galaxy A10s ile arama yaparken bluetooth cihazını görüyorum ama iki cihazın eşleştirmesini tamamlayamıyorum: Bu en yaygın ve can sıkıcı durum. Cihazın mevcut cihazlar listesinde göründüğünü görmek ve onunla eşleştirmeyi doğrulayamamak çok sinir bozucu. Bu genellikle yazılım sürümündeki bir sorundan veya yanlış kullanımdan kaynaklanır. Bir sonraki bölümde nasıl çözüleceğini açıklıyoruz.
Samsung Galaxy A10s cihazımda mevcut cihazları ararken bağlanmak istediğim bluetooth cihazını göremiyorum: Bu sorun da oldukça yaygın. Bu, özellikle talimatları doğru bir şekilde uyguladığınız ve çalışmadığı izlenimine sahipseniz, özellikle de bağlı bir hoparlörden veya Bluetooth kulaklıklarınızdan ses dinlemeyi planladıysanız, sinir bozucu olur ...CİHAZLARIMI EŞLEŞTİRMEYİ BAŞARDIM, ANCAK SAMSUNG GALAXY A10S CİHAZIMA BAĞLI BLUETOOTH CİHAZINDA SES AKTARILMIYOR VEYA KALİTESİ DÜŞÜK
Bu durumda, "daha az" bir sorun çünkü cihazları eşleştirme işinin ilk büyük bölümünü yapmayı başardınız. İster zayıf ses kaliteniz olsun, ister atlama sesiniz olsun veya hiç sesiniz yoksa, bu fenomene neden olan aynı rahatsızlıktır. Bu semptomların nedeni sinyalin kalitesidir, Bluetooth güçlü bir kablosuz teknolojidir ancak oldukça kısa bir hareket aralığına sahiptir, engelsiz yaklaşık 10 metredir. Cihazlardaki chiplerin kalitesine ve kullandığınız ortama bağlı olarak büyük oranda düşebilir.SAMSUNG GALAXY A10S'DE BİR BLUETOOTH SORUNU NASIL DÜZELTİLİR?
Şimdi kesinlikle sizi en çok ilgilendiren kısma geçiyoruz, yani, Samsung Galaxy A10'larda bir bluetooth sorunu nasıl düzeltilir?

SAMSUNG GALAXY A10S BLUETOOTH BAĞLANTIMIN KALİTESİNİ VE KARARLILIĞINI İYİLEŞTİRİN
Bu özel durumda, tek çözüm verici ve alıcıyı birbirine yaklaştırmak olacaktır. Bağlı bir hoparlörünüz varsa, telefonunuzu yakınınızda bırakmayı deneyin. Örneğin, koşuya çıkmak için kulaklıklarsa, ideal konumu bulmak için bu deneyi yapmak için telefonu Bluetooth çipli kulaklıklarla aynı tarafa yerleştirin.
0 Likes
GALAXY44
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba Bluetooth ve wifi açılıyordu açılsa sorun olmazdı ama 1ay oldu ama tamir etmediler
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Çözümleri yorum olarak paylaştım😊
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Oldu mu? İstersen daha araştırabilirim senin için.
GALAXY44
Active Level 9
Galaxy A
Telefon Garanti'de
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
O zman garantiye vermeniz lazım.
0 Likes
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Yetkili servismi kabul etmedi. Ne dediler kabul etmeyip? Biraz daha açık yazarmısınız?
GALAXY44
Active Level 9
Galaxy A
Adresi bahane etti
GALAXY44
Active Level 9
Galaxy A
Eğer tamir etmezlerse tüketici hakem heyetine baş vuracam