cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s samsung kabul etmedi

(Topic created on: 09-18-2021 02:19 PM)
45 Views
FanGalaxy
Active Level 9
Options
Galaxy A

Merhaba  arkadaşlar samsung  telefonumu   kabul  etmedi   niye  bilmiyorum  ama  hiç  bireyi  değişmedi  sadece  wifi   ve  Bluetooth   da  açılmiyordu   niye  kabul etmiyorlar   etmezlerse  1  kullanıcı   kaybedecekler  ksesin

67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Bencede tüketici hakem heyetine başvurun.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Eğer tamir etmezlerse telefonu alacam tüketici hakları baş vuracam
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
İnşallah tamir ederler. Bi benim dediklerimi yapın olmazlarsa daha araştırabilirim. Eğer hala olmazsa verin servise eğer kabul etmezlerse son çare tüketici hakem heyeti.
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Birde şöyle olay var telefonu değiştirebilirler
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Eee. O zman değiştirsinler telefonu ama şöyle bir olay daha var, yeni telefon da bozuk çıkabilir bu yüzden telefonu iade edip tanidindık telefonculardan başka telefon almanızı(S ya da Note serisine yönelmenizi öneririm. )
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Moderatör mesaj attım bana telefon numaramı istedi
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Eh işte onlar seni arayıp canlı şekilde yardım edecekler.
0 Likes
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
Samsung Galaxy A10 WiFi’ye bağlanmıyor. İşte düzeltme.WiFi’ye bağlanmayacak Galaxy A10 ile İlgili Sorunları Giderme
Şebeke ile ilgili bazı sorunları olan bir akıllı telefonun sorunlarını giderirken, problemin ne olduğunu tam olarak belirleyebilmeniz ve bazı önemli dosya veya verileri kaybetmeden düzeltebilmeniz için kapsamlı olmanız gerekir. Bu söylenirken, işte size bu konuda yapmanızı önerdiğim şey:İlk çözüm: Önce Zorla Yeniden Başlatma işlemini gerçekleştirin
Yapmanız gereken ilk şey zorunlu yeniden başlatmadır, çünkü bu sorun bellenim ile ilgili küçük bir sorun veya sistem arızası sonucu olabilir. Bu da dahil olmak üzere her türlü yazılım sorununa karşı çok etkili bir çözüm. Galaxy A10’unuzu yeniden başlatmaya zorlamak için şu basit adımları izleyin:

Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Galaxy A10 logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.
Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, WiFi ağına hala bağlanmayacağını görmeye çalışın çünkü öyleyse bir sonraki çözüme geçin.Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, WiFi ağına hala bağlanmayacağını görmeye çalışın çünkü öyleyse bir sonraki çözüme geçin.

DA OKUYUN: Nasıl açılmaz Samsung Galaxy A10 düzeltmek için

İkinci çözüm: Ağ Ayarlarını Sıfırla
Geçerli bağlantıyı unutup telefonun tekrar bağlanmasına izin vermek yerine, doğrudan ağ ayarlarını sıfırlamak en iyisidir. Tüm kablosuz bağlantıları silecek ve tüm ağ servislerini yeniden yükleyecektir. Bu, telefonunuzun kablosuz servislerinde sadece bir sorunsa, sorunu çözmek için bu yeterlidir. İşte böyle yapılır:

Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Genel yönetim seçeneğine gidin ve dokunun. Sıfırla’ya dokunun. Ağ ayarlarını sıfırla öğesine dokunun. Ayarları sıfırla öğesine dokunun. İstenirse, PIN’inizi, Parolanızı veya Şablonunuzu girin. Son olarak, Sıfırla’ya dokunun.Sıfırlama bittiğinde, WiFi düğmesi kapatılır, bu yüzden tekrar etkinleştirin, telefonunuzun bölgeyi taramasına izin verin ve sonra aynı ağa yeniden bağlanmasına izin verin. Eğer hala bağlanmayacaksa, belki de problem ağ cihazlarındadır.

Üçüncü çözüm: Bağlanmayan telefonu tamir etmek için güç döngüsü ağ cihazları
Bazen, yönlendiriciniz ve / veya modeminiz gibi ağ cihazlarının hatıralarının yenilenmesi gerekir. Bunu başarmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken onları yeniden başlatmak ve genellikle ağla ilgili sorunları çözmektir. Sizin için kolaylaştırmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:
Dördüncü çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın
Yukarıda belirtilen çözümleri yaptıktan sonra Galaxy A10’unuz hala ağa bağlanmayacak, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yok. Aygıt yazılımı zaten değiştirilmediği ve yönlendiricinizin düzgün çalıştığı sürece bir sıfırlama bu sorunu çözebilir. Böylece, önemli dosyalarınızın bir yedeğini alın ve ardından kilitli kalmamak için Google hesabınızı kaldırın. Bundan sonra telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

Aygıtı kapatın. Sesi Aç ve Güç tuşlarına basın ve basılı tutun. Galaxy A10 logosu göründüğünde, üç tuşu da bırakın. Galaxy A10’unuz Kurtarma Modunda çalışmaya başlayacaktır. Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.
67samsungalaxy
Active Level 10
Galaxy A
İnşallah telif yemem telifli bi siteden aldım yazıları bi de. Ban yersem hadi güle güle iyi ki varsınız Samsung ailesi***
0 Likes
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Sende iyi ki varsın