cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s dokunmatik sorunu

(Topic created on: 09-16-2020 03:18 PM)
1324 Views
HaşimA22
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Kaç kere forumlara yazdım uzaktan destek ile yardım istedim bir sürü kez fabrika ayarlarına döndürdüm ama 0'a 0 elde var 0! Hala sorun devam ediyor bundan sonra Samsungun tabletinden başka hiçbir ürününü almayacağım.Çok teşekkür ederim Samsung böyle devam et.

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm. Bunun dışında dokunmatikte arıza olmasına karşın cihazı servise gösteriniz.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

View solution in context

Solution
GyZ3N2
Active Level 7
Galaxy A
Size önerim Samsung Members'dan yardım bölümüne gelerek, oradan ise İnteraktif kontrollere gelerek, Dokunmatik ekranınızı Test edin. Dediğinize göre sıfırlama işe yaramamış. Cihazınızı en yakın Samsung Bayisine götürerek Ekrsn değişimi yaptırabilirsiniz. Ya da Samsung Müşteri Destek Hattını arayınız.

Müşteri Destek Hattı : 444 77 11

Bu numarayı Sabah 8.00'den akşam 8.00'e kadar aradığınız taktirde Size geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer yazdıklarım işinize yaradı ise Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N2

:)

View solution in context

Solution
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
bende A10s kullanıyorum bendede oluyodu kırılmaz cami degistirdim düzeldi

View solution in context

6 Comments
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Kardeşim bende A10s kullanıyorum fakat öyle bir sorunla karşılaşmadım. kişisel bir hata oldu sanırım teknik servis tek çözüm olabilir.
0 Likes
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Dokunmatik zarar görmüş olmalı
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim teknoloji birazda şans işi gerçekten
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung Members üzerinden hata raporu göndermeni öneririm. Bunun dışında dokunmatikte arıza olmasına karşın cihazı servise gösteriniz.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.
Solution
GyZ3N2
Active Level 7
Galaxy A
Size önerim Samsung Members'dan yardım bölümüne gelerek, oradan ise İnteraktif kontrollere gelerek, Dokunmatik ekranınızı Test edin. Dediğinize göre sıfırlama işe yaramamış. Cihazınızı en yakın Samsung Bayisine götürerek Ekrsn değişimi yaptırabilirsiniz. Ya da Samsung Müşteri Destek Hattını arayınız.

Müşteri Destek Hattı : 444 77 11

Bu numarayı Sabah 8.00'den akşam 8.00'e kadar aradığınız taktirde Size geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer yazdıklarım işinize yaradı ise Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N2

:)
Solution
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
bende A10s kullanıyorum bendede oluyodu kırılmaz cami degistirdim düzeldi