cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s Wifi Bağlantısı Sürekli Sorun veriyor

(Topic created on: 11-20-2021 06:35 PM)
141 Views
ahmetinstain
Active Level 1
Options
Galaxy A

telefonumda wifi'de uzun süre bağlı kalamıyorum bir süre sonra bağlantı yok hatası alıyorum. Telefonu 1 kez garantiye verdim yine düzelmedi. Burda da çözüm bulamazsam odin ile android 9 sürümüne rom atacağım. 

8 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar-genel yönetim- sıfırla- ağ ayarlarını sıfırla
0 Likes
ahmetinstain
Active Level 1
Galaxy A

onu da yaptım, telefonu sıfırladım, hard resette attım olmuyor.

0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Modemi resrtle Vpn kullanıyorsan ayarlar - bağlantılar - diğer bağlantı ayarlarından Vpn yi hiçbiri olarak seç Ağ zayıfsa yada telefonda kılıf kullanıyorsan bu da engelleyebilir Son olarak şu iki uygulamayı önerebilirim Wifi yöneticisinde wifi onarım ayarları var diğeri de wifi sinyalini tutmaya yarıyor Screenshot_20211120-183820_Google Play Store_47837.jpgScreenshot_20211117-212646_Google Play Store.jpg
0 Likes
ahmetinstain
Active Level 1
Galaxy A

evdeki başka hiçbir cihazda yaşadığım sorun yok . VPN kullanmıyorum. ağ zayıfta değil internetin dibindeyim bide kılıfım çok ince. Teşekkür ederim yine de yardım etmeye çalıştığınız için.

MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim modemi resetleyip dediğim uygulamaları kur
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızı sıfırlamanız ı öneriyorum sıfırladıktan sonra büyük bir ihtimal sorun düzelir Ayrıca cihazınızı orijinal yazılımı ile kullanın
0 Likes
ahmetinstain
Active Level 1
Galaxy A

onu da yaptım. garantiye bile gönderdim galiba son çözüm telefona stock rom atıp ilk haline döndürmek.

0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ahmetinstain,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-Tanılama-Wi-fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes