iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A10s Ve Android 11 Kasma Sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-17-2021 12:45 PM)
yildirim3333
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Cihazima  android 11 güncellemesi geldikten sonra Telefon da performans düşüklüğü yaşıyorum menüler de geçişlerde program acilislarinda kasmalar takilmalar olmaya başladı Telefon çalınca zil sesi geliyor fakat çalma ekranı 3 4 saniye sonra geliyor 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba yildirim3333,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
17 Yorum
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Güncelleme'den sonra donmalar kasmalar meydana geldi bazı cihazlarda bence bu uygulama üzerinden Hata raporu gönderin dikkate alınsın gelecek güncellemeyle düzelir umarım
0 Övgü Puanı
yildirim3333
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Baştan fabrika ayarlarına sıfırladım da pek bir etkisi olmadı android 10 da süper cihazdi valla 11 de rezalet Bi hale geldi
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Evet haklısınız
0 Övgü Puanı
Âdmin
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm optimizasyon sağlıyor
0 Övgü Puanı
yildirim3333
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Baştan fabrika ayarlarına sıfırladım da pek bir etkisi olmadı android 10 da süper cihazdi valla 11 de rezalet Bi hale geldi
0 Övgü Puanı
güzelbanu
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Karşim telefon düşük model yükselt modelini biz bişi yapamayiz
0 Övgü Puanı
yildirim3333
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Dostum sana bisey yap demedim ki madem dediğin gibi telefon düşük modelse Samsung neden android 11 güncellemesi veriyor yani
0 Övgü Puanı
SemihA20s
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
ben şuan a20s kullanıyorum android güncelleme ile şarj sorunları başladı
sosyal medya uygulamalarında çok ısınıyor android 11 berbat bir güncelleme olmuş
0 Övgü Puanı
yildirim3333
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Aynen bende de ısınma var
0 Övgü Puanı