cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s Oyun Performansı

(Topic created on: 09-13-2020 12:37 PM)
3022 Views
AlperA10s
Active Level 9
Options
Galaxy A

Arkadaşlar cihazımın başlıca özellikleri;

×32GB / 2GB 
×Helio P22
×Mhz=650

PUBG MOBILE lite oynuyorum, telefonum oynama esnasında normalden fazla ısınıyor, Samsung Game Launcher özelliği yok, grafikler vs. en düşük şekilde oynuyorum ve bazı arka plan uygulamalarını kapattım. Ancak hala yeteri kadar düşüş yaşamadım. Bana yardım edebilir misiniz? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A

kardeşim Selam cihazını donanımı düşük olduğu için ısınması normaldir ve oynadığın oyunda gerçekten Lite sürümü olsun bile yine de yüksek dereceli bir oyun yine de eğer eli aşırı derecede yakacak biri ısımlı varsa sana tavsiyem Samsung members üzerinden hata raporu göndermen Onun dışında uzaktan destek alabilirsin

View solution in context

6 Comments
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A

kardeşim Selam cihazını donanımı düşük olduğu için ısınması normaldir ve oynadığın oyunda gerçekten Lite sürümü olsun bile yine de yüksek dereceli bir oyun yine de eğer eli aşırı derecede yakacak biri ısımlı varsa sana tavsiyem Samsung members üzerinden hata raporu göndermen Onun dışında uzaktan destek alabilirsin

ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Belki şimdi diyeceksin herkes aynı şeyleri diyor ama maalesef bunlardan Başka yapabileceğim bir şey yok ve soru belki oyundan da kaynaklanıyor olabilir oyun her cihaza Optimize edilmiyor istersen oyun geliştiricilerine geri bildirim gönderebilirsin
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Bu arada şimdi baktım cihazın 7 Eylül tarihinde teste girmiş ya da bir güncelleme almışsın acaba yakın bir zamanda güvenlik güncellemesi aldın mı
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
En son temmuz da güncelleme aldım
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Sen nereden bakıyorsun o teste girme olayını falan
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
o zaman Muhtemelen yeni güncelleme Ekim ayının başına gelir Güncellemeleri baktığım uygulama checkfirm Play Store'da var