cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s Güncelleme sonrası

(Topic created on: 09-27-2020 12:14 PM)
192 Views
AlperA10s
Active Level 9
Options
Galaxy A

Arkadaşlar güncelleme gelmeden önce günlük kullanımda telefonda en ufak bir ısınma bile olmuyordu. Ancak güncellediktem sonra telefon normale göre daha fazla ısınmaya başladı. Birçok telefon kullanıcısı güncelleme sonrası telefonunun daha fazla ısındığını söylüyor. Bu normal bir şey mi? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığın için üzgünüm Eğer cihazı Zorlayacak işler yapıyorsan yani oyun veya ona benzer şeyler yapıyorsan ısınması gayet normaldir ama normal kullanımda bile aşırı derecede el yakacak ısınma varsa Muhtemelen sorun yazılımsal bunun için sana tavsiyem hata raporu gönderme aşırı ısınmayı seçip hata raporu gönder bakalım yanıt olarak ne söyleyecekler ve gönderini söylemişsin birçok a10s kullanıcısı bu sorunu yaşıyor diye Eğer bu sorunu yaşayan birçok kişi varsa Muhtemelen bir güncelleme gönderip bu sorunu düzeltirler Yine de ben hemen çözülmesini istiyorum dersen Servise de götürebilirsin Umarım sana faydalı olabilirim

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
selam dostum;

cihazlar bazı guncellemelerde, bazı yeniliklerden dolayı daha fazla çalışır ve daha fazla ram kullanır bu da daha fazla ısınmasına yol açar.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim Evet haklısın cihazlar yeni güncellemelerle yeni özelliklere kavuşur ve daha fazla RAM kullanımı olur ama daha fazla ısınma olmaz Hatta yeni güncellemelerle bu tür ısınma sorunlarını çözerler yani arkadaşın aşırı ısınma sorunu yazılımsal yanlış anlama Sana bilgisiz demiyorum Sadece seni bilgilendirmek istedim
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığın için üzgünüm Eğer cihazı Zorlayacak işler yapıyorsan yani oyun veya ona benzer şeyler yapıyorsan ısınması gayet normaldir ama normal kullanımda bile aşırı derecede el yakacak ısınma varsa Muhtemelen sorun yazılımsal bunun için sana tavsiyem hata raporu gönderme aşırı ısınmayı seçip hata raporu gönder bakalım yanıt olarak ne söyleyecekler ve gönderini söylemişsin birçok a10s kullanıcısı bu sorunu yaşıyor diye Eğer bu sorunu yaşayan birçok kişi varsa Muhtemelen bir güncelleme gönderip bu sorunu düzeltirler Yine de ben hemen çözülmesini istiyorum dersen Servise de götürebilirsin Umarım sana faydalı olabilirim
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
hata raporu gönderdikten sonra gelen yanıtı Bana da söylersen sevinirim sana yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
AshPotter02
Active Level 7
Galaxy A
+1
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
sorun bende var cok isiniyor
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Anlaşılan birçok a10s kullanıcısı bu sorunu yaşıyor Eğer hepiniz Sürekli Sürekli hata raporu gönderirseniz illaki bu sorunu anlayıp çalışma yaparlar ama tek bir kişinin göndermesiyle olmaz
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
ben sosyal medya giriyom