cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s Firmware

(Topic created on: 06-09-2020 08:11 PM)
248 Views
PuffyPuff
Active Level 3
Options
Galaxy A

Şimdi size bi soru ekteki yeni zelanda Android 10 surumunu odin ile kursam ne gibi sorun cikabilir ya da cikar mi 

image

19 Comments
PuffyPuff
Active Level 3
Galaxy A
garanti harici yazilimsal olarak bi sorun olur mu demek istemistim surum farkli ya
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynı model kodunun sürümünü yükleyin. Bende Yurt dışı S20 Ultra mevcut ben Türkiye romu kurdum. A505F gibi ama A505G gibi model numarasını yüklemeyin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ha Android 10 ile birlikte çok aman aman birşey yok. Boşuna cihazın garantisini çöpe atmayın ilerde bozulabilir. Ufak tasarım iyileştirmeleri var sadece.
Solution
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
türkçe dil sorunu olur mu bilmiyorum ama cihazınız Garanti kapsamı Dışında kalır. orjinal türkiye versiyonu gelince güncelleme alamak için tekrar yükleme yapacaksınız orjinal haline ve bu baya zahmetli bence risk almaya değmez android 10 da beklenenin üstünde bir özellikte yok zaten android 9 veya android 10 bir değişiklik yok tek farklı en son en güncel yazılım olması tabi bu sizin tercihinize kalmış yükleyip veya yüklememek yazılımsal olarak bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum sonuçta a20 cihazı için verilmiş sürüm.
PuffyPuff
Active Level 3
Galaxy A
dil konusunda sıkıntım yok olmasa daha iyi hatta ama o surum 20 degil 10s icin indirdigim A107F surum versiyonu ama gene de tesekkur ederim
YarGıc
Active Level 6
Galaxy A
rica ederim ne demek kusura bakmayın 10s yazacakken a20 yazmışım yani sonuç olarak sürüm o cihaz adına çıktığı için bir sorun çıkacağını sanmıyorum tek problem 3 aylık güvenlik güncellemesi alır mı almaz mı muammadayım gelmezse tekrardan güncellenmiş sürümü indirmek zorunda kalacaksınız buda size artı bir uğraş kazandıracak
ibrahimj7core
Active Level 4
Galaxy A
a10s güncelleme geldimi
PuffyPuff
Active Level 3
Galaxy A
hayır henüz gelmedi 😂
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle eğer işlemi yaparken herhangi bir sıkıntı yaşanmazsa garanti iptal olmayacaktır, bilinen yanlış bilgiyi düzeltelim çünkü bu sürüm Samsung'un orijinal sürümüdür. Ama yine de risk atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum çünkü yayımlanmasına oldukça az kaldı.
PuffyPuff
Active Level 3
Galaxy A
evet benim de düşüncem aynı yönde sonuçta kendi yayınladıgı bi yazılımın yüklemesi yapılıcak ve de dediğiniz gibi az kaldı yayınlanmasına