iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A10s Android 11 Güncellemesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-08-2021 07:08 AM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Samsung, Android 11 ve en son güvenlik düzeltme ekini içeren Galaxy A10s için yeni bir yazılım güncellemesi sunmaya başladı .
 
Galaxy A10s için yeni yazılım güncellemesi şu anda Malezya ve Vietnam'da kullanıma sunuluyor, ancak yakında diğer pazarlarda da yayınlanmasını bekliyoruz. En son güncelleme, A107FXXU8CUG1 donanım yazılımı sürümünü taşır ve Temmuz 2021 güvenlik düzeltme ekini içerir .
Yeni yazılım, yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü tasarımı, Samsung İnternet ve Samsung Klavye gibi geliştirilmiş stok uygulamaları, tek seferlik izinler, otomatik izin sıfırlama, yeniden tasarlanmış Cihaz Bakım menüsü, görüntülerden GPS konum verilerini kaldırma yeteneği getiriyor.
 
Akıllı ev kontrollerine daha kolay erişim , daha fazla kilit ekranı seçeneği, bildirimler alanındaki konuşmalar bölümü ve hızlı ayar geçişlerinin altında özel bir medya oynatıcı widget'ı.
Yeni güncelleme, Galaxy A10s'in performansını ve kararlılığını da iyileştirebilir. Temmuz 2021 güvenlik yaması , bazı Galaxy kullanıcılarının karşılaştığı Android Auto hatasını düzeltir .
 
 
 
1 Yorum
ELFFFFFFF
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
3 temmuz da bir guncelleme olmustu tekrardan mi olacak ?
0 Övgü Puanı