cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A10

(Topic created on: 01-20-2020 09:42 PM)
117 Views
Haklı
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A10 TELEFONA  hazır kartımı taktığımdan beri şebeke sorunu yaşıyorum çekmiyor ;Bu soruna bir çözüm.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Haklı,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Şebeke sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.
Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.
Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy A
bende hazır kart kullanıyorum ama bende hiç böyle şebeke sorunu yaşamıyorum benimkisi Türkcell
0 Likes
Haklı
Beginner Level 2
Galaxy A
ne bileyim abi bilsem çözümü sorun olarak yazmazdim
0 Likes
HolyPesimist
Active Level 3
Galaxy A
Mevcut servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerinde durumu anlatıp bilgi aldınız mı ? Sıkıntı onlardan kaynaklanıyor olabilir.
0 Likes
Haklı
Beginner Level 2
Galaxy A
Hayır
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Haklı,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Şebeke sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.
Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.
Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes