iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A10 pil sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-26-2021 11:58 AM)
Antropolog
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A

Herkese selam arkadaşlar A10 modeli için biliyorsun7n android 11 güncellemesi geldi ama pil konusunda bir sıkıntı oluşuyor mesela az önce telefonun kaç şarjı var diye baitım 80 gösteriyordu dedim şunu 100 yapayım şarja taktım bi baktım 89 çıkmış şaşkınlık içerisinde kaldım şarjdan çektim yine aynı gösteriyor kesinlikle burada bir sorun var ikinci sorun ne zaman full şarj olacağını gösteriyor 0 iken 3.11 saat gösteriyor şarj oldukça ylsürekli şarj olma zamanı artıyor yüzde 15 olduğunda kalan süre 5 saat 20 dakika kaldı diyor kesinlikle pil konusunda sıkıntı var pil dengesi bozulmuş inşallah güvenlik güncellemesi ile düzeltilir 

2 Yorum
verdaisil_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
🌸•°Merhaba,°• 🌸

🌸•°Şarj sorunları nasıl geçer?°• 🌸

🌸•°Cihazı Yeniden Başlatın.
🌸•°Diş fırçası ile şarj soketi kısmını kolanya ile temizleyiniz.
🌸•°Yazılım güncelleme yaptıysanız bu sebepten dolayı bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için hata raporu göndermenizi ya da diğer güncellemeyi beklemenizi öneririm.
🌸•°Eğer halen sorunlar devam ediyorsa teknik servise gidip şarj soketi kısmına baktırmanızı öneririm.
🌸•° Başka şarj aleti ile denemenizi öneririm.
🌸•°Cihazı Sıfırlamanızı öneririm

🌸•°İyi günler 😊
GFB_üyesi
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A

Hata raporu gönder incelenme sağlansın. Sorun sarj cihazından ya da girişinden kaynaklıda olabilir. birde farklı sarj cihazıyla deneme yapabilirsin. 

0 Övgü Puanı