cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10 Ekran Süresi

(Topic created on: 06-14-2020 11:47 PM)
227 Views
HaşimA22
Expert Level 5
Options
Galaxy A

2. El temiz uygun fiyatlı bir A10 buldum 3 yada 4  gün sonra bakmaya gidecem ama nasıl bir telefon tam bilmiyorum kullanıcılar sorumu cevaplayabilirmi

1) Telefonun kamerası gündüz çekimleri nasıl?
2) Telefonun performansı nasıl pubg cod gibi oyunları oynatıyormu kasma donma vs bir şey varmı?
3) Telefonun tutuş hissiyatı nasıl hafif mi kasası kayganmı?
4) Ekran gözü yoruyormu yoğun kullanımda

Şimdiden teşekkür ederim 
0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
burak057
Active Level 6
Galaxy A
Tutuş hafif
gündüz giriş segmentine göre iyi
pubg cod oynatıyor daha akıcı istiyorsan ( gfx tool)
göz kesinlikle yormuyor (üstelik gece modu var ) çözüm kabul edersen sevinirim:)

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

1- Gece düşük ışık çekimleri pek iyi değil, Gündüz çekimleri kendince iyi ve yeterli diyebilirim. Çok fazla sosyal medya kullanıcısı değilsen işini görür.

2- Pubg, Cod vb. Oyunlar da yeterli bir perfomans sunuyor. Ama pubg 'de ufak kasmalar yaşana bilir orta veya yüksek grafik seviyesinde oynanılırsa, Cod düşük grafikte maximum performans veriyor. Oldukça iyi bence arada belki takılmalar yaşanır ama o kadar da kötü değil.

3- tutuş olarak hafif ve kaygan olmadığını söyleyebilirim.

4- Ekranın gözü yorduğu vs. yok. parlaklığı %50 altında tuttun sürece rahatça kullana bilirsin.

View solution in context

6 Comments
Solution
burak057
Active Level 6
Galaxy A
Tutuş hafif
gündüz giriş segmentine göre iyi
pubg cod oynatıyor daha akıcı istiyorsan ( gfx tool)
göz kesinlikle yormuyor (üstelik gece modu var ) çözüm kabul edersen sevinirim:)
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim bilgi için
0 Likes
burak057
Active Level 6
Galaxy A
Başka bir merak ettiğiniz konu varsa sorabilirsiniz :)
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

1- Gece düşük ışık çekimleri pek iyi değil, Gündüz çekimleri kendince iyi ve yeterli diyebilirim. Çok fazla sosyal medya kullanıcısı değilsen işini görür.

2- Pubg, Cod vb. Oyunlar da yeterli bir perfomans sunuyor. Ama pubg 'de ufak kasmalar yaşana bilir orta veya yüksek grafik seviyesinde oynanılırsa, Cod düşük grafikte maximum performans veriyor. Oldukça iyi bence arada belki takılmalar yaşanır ama o kadar da kötü değil.

3- tutuş olarak hafif ve kaygan olmadığını söyleyebilirim.

4- Ekranın gözü yorduğu vs. yok. parlaklığı %50 altında tuttun sürece rahatça kullana bilirsin.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
uyumuyorsan bir şey sorabilir miyim acaba ? :))
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Buyur?
0 Likes