cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A04 güncelleme sonrası şarj sorunu

(Topic created on: 04-06-2024 11:03 PM)
200 Views
masraflı
Active Level 1
Options
Galaxy A
Merhaba,cihazım yazılım güncellemesi sonrası şarj olabilmesi için kapatıp şarja takıyorum açıkken şarj almıyor ve ayrıca güncelleme sonrası ana ekran kaydırmalı simgeler (WiFi Bluetooth mobil veri vs bulunduğu yer siyah beyaz oldu kutucuklar ses açma kısacası kendi göstergeleri siyah beyaz çözüm rica ediyorum
9 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ses Kutucuğu Gibi Panel temelli şeylerin Teması degisti. 😊
Bu yüzden size garip gelmiş olabilir.

Başka Adaptör ile yada Kablo ile denediğinizde de mi aynı sekilde Açıkken şarj olmuyor?
0 Likes
masraflı
Active Level 1
Galaxy A
Bir çok deneme yaptım telefona köle oldum resmen kapatıp şarja takıyorum öyle açıp kullanıyorum her azaldığında yada bittiğinde
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Anladım sizi Şarj soketinde Sorun var Muhtemelen.
Siz Yinede Usb Setting'i Verilerini Sıfırlamayı deneyin. 😊

Bunların Dışında Servise gitmenizi öneririm.
Önce Önbellek Sonra Tüm Verilerini sıfırlamayı deneyin. 👍
Sonrasında Ise Cihazı kapatıp açım deneyin tekrar Şarj işlemini deneyin, Olmazssa Dediğim gibi Sokette sıkıntı vardır demek.

Detaylı bilgi ve yakında ki Servisler İçin (444 7 711) Arayabilirsiniz.1712434871599.jpg1712434871619.jpg1712434871631.jpg1712434871636.jpg
0 Likes
masraflı
Active Level 1
Galaxy A
Şarj soketinde sorun olsa kapalıyken şarj olmaması gerekmiyor mu? Aynı şarj aleti takılı kapatıp şarja takıp açınca şarj ediyor. Usb setting kırılımını söyleyebilir misiniz rica etsem
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen, arıza var anlamında Dedim. 😊
Kusura Bakmayın eklemeyi unutmuşum Fotografları. 😄
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekledim şimdi sayfayı günceleyerek Ulaşabilirsiniz.😊
0 Likes
masraflı
Active Level 1
Galaxy A
Dediğinizi yaptım teşekkür ederim ama düzelip düzelmedigini kontrol edicem şimdi
masraflı
Active Level 1
Galaxy A
Ayrıca bu siyah beyaz temadan kurtulma şansım yok mu
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef Yeni tema Mantığı bu şekilde Renk paleti Yapabilirsiniz ama Gözünüze daha hoş gelir böylelikle. 😊
0 Likes