iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A02s pismanliktir

(Konunun oluşturulma tarihi: bir ay önce)
gsli
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Telefonum a02s arama geliyor konuşuyorum ekran arka plana gidiyor..bir çaresini bulamadım varmi çaresi beyler..konuşurken tam ekran kalmasını istiyorum

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gönderimi_Silme
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Telefon uygulamasının önbelleğini silimeyi deneyin
Bu uygulama üzerinden Yardım alın Tanılama bölümünden bütün testleri yapınız birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin derim

Temel hususlar

* Samsung onaylı bir ekran koruyucu kullanmanız önerilir Onaylı olmayan ekran koruyucular, sensörlerin hatalı şekilde çalışmasına neden olabilir.

* Yakınlık:/ışık sensörü alanını ekran koruyucu, çıkartma ve kılıf gibi ekran aksesuarıyla kapatmayın. Bunları yapmanız sensörün düzgün çalışmamasına neden olabilir.

* Yakınlık sensörünün çalışması nedeniyle aramalar sırasında cihazın üst kısmında ışık titremesi olabilir.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
3 Yorum
Gönderimi_Silme
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Bu ayar açıksa kapatmayı deneyin20210928_200239_218135.jpg
0 Övgü Puanı
gsli
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Kapali
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gönderimi_Silme
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Telefon uygulamasının önbelleğini silimeyi deneyin
Bu uygulama üzerinden Yardım alın Tanılama bölümünden bütün testleri yapınız birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin derim

Temel hususlar

* Samsung onaylı bir ekran koruyucu kullanmanız önerilir Onaylı olmayan ekran koruyucular, sensörlerin hatalı şekilde çalışmasına neden olabilir.

* Yakınlık:/ışık sensörü alanını ekran koruyucu, çıkartma ve kılıf gibi ekran aksesuarıyla kapatmayın. Bunları yapmanız sensörün düzgün çalışmamasına neden olabilir.

* Yakınlık sensörünün çalışması nedeniyle aramalar sırasında cihazın üst kısmında ışık titremesi olabilir.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı