cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A02s pismanliktir

(Topic created on: 09-28-2021 05:17 PM)
173 Views
gsli
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Telefonum a02s arama geliyor konuşuyorum ekran arka plana gidiyor..bir çaresini bulamadım varmi çaresi beyler..konuşurken tam ekran kalmasını istiyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Telefon uygulamasının önbelleğini silimeyi deneyin
Bu uygulama üzerinden Yardım alın Tanılama bölümünden bütün testleri yapınız birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin derim

Temel hususlar

* Samsung onaylı bir ekran koruyucu kullanmanız önerilir Onaylı olmayan ekran koruyucular, sensörlerin hatalı şekilde çalışmasına neden olabilir.

* Yakınlık:/ışık sensörü alanını ekran koruyucu, çıkartma ve kılıf gibi ekran aksesuarıyla kapatmayın. Bunları yapmanız sensörün düzgün çalışmamasına neden olabilir.

* Yakınlık sensörünün çalışması nedeniyle aramalar sırasında cihazın üst kısmında ışık titremesi olabilir.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Bu ayar açıksa kapatmayı deneyin20210928_200239_218135.jpg
0 Likes
gsli
Beginner Level 3
Galaxy A
Kapali
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Telefon uygulamasının önbelleğini silimeyi deneyin
Bu uygulama üzerinden Yardım alın Tanılama bölümünden bütün testleri yapınız birde bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin derim

Temel hususlar

* Samsung onaylı bir ekran koruyucu kullanmanız önerilir Onaylı olmayan ekran koruyucular, sensörlerin hatalı şekilde çalışmasına neden olabilir.

* Yakınlık:/ışık sensörü alanını ekran koruyucu, çıkartma ve kılıf gibi ekran aksesuarıyla kapatmayın. Bunları yapmanız sensörün düzgün çalışmamasına neden olabilir.

* Yakınlık sensörünün çalışması nedeniyle aramalar sırasında cihazın üst kısmında ışık titremesi olabilir.
0 Likes