cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A02s çöküyor

(Topic created on: 11-27-2022 10:43 PM)
56 Views
KağanA34
Active Level 4
Options
Galaxy A

Cihazım a02s kilit ekranında pini girince telefon kapanıyor ve kendini yeniden başlatıyor sorunun kaynağı nedir bir fikri olan yazarsa mutlu olurum iyi forumlar...

6 Comments
125114465
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim çok fazla şey yüklediysen yada uygun olmayan birşey yüklediysen olabilir tavsiyem sıfırlayabilirsen sıfırla kesin çözüm ondan önce galaxy store girip sistem uygulamalarının güncellemesi varsa onları yapabilirsen yap play store de bak onları güncelleyince cözülmezse sıfırla
KağanA34
Active Level 4
Galaxy A
Öncedende böyle olduğu için sıfırlamıştım zaten ama sistem uygulamalarını güncellemeyi deneyeceğim fikrin için sağol
125114465
Active Level 5
Galaxy A
Genellikle sıfırlayınca çözülür ya o yüzden demiştim pubg oynuyorsan ondanda olabilir
KağanA34
Active Level 4
Galaxy A
Telefondan hafif oyunlar oynuyorum maksimum 200 mblik oyunlar
125114465
Active Level 5
Galaxy A
Diyecek birşey bulamıyorum fabrika hatası olabilir ama fabrika hatası değilse firmanın ayıbı ne diyeyim
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 1stkagan,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​