cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A'dan S'ye

(Topic created on: 11-26-2022 05:46 PM)
58 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Galaxy A73'den Galaxy S22'ye geçilir mi ve neden geçilir? (Sponsor karşılıyor herhangi bir ücret yok.)

BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
A aa Google'ın neyini beğenmediniz? En kötü ihtimal YouTube Premium verirler.😆
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bence direkt samsunga geçme başka bir markaya geç huawei hariç
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Apple desen iOS'i beğenmedim bir türlü alışamadım o yüzden bana kalsa Galaxy A32 iPhone 13 Pro'dan daha iyi.😃 Huawei desen hem siz geçmeyin dediniz hem de ben yeni bir İS'ne katlanabileceğimi sanmıyorum. Google Pixel istiyorum ama o da Türkiye'de yok.🤷
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
xiaomi var vivo var omixten emin olmssam deneyimlemesem de iyi olduğunu düşünüyorum ben huaweyi kendi fikrimce beğenmediğim için dedim ama eğer siz alo desin oyun oynatsın sosyal medyaya girsin vb derseniz birde bütçeniz varsa (bu sponsor olduğu için önemli değil) samsung tabiki iyi samsungu benim istekleeimi karşılamadığı için beğenmiyorum ama sizin fikriniz
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
General Mobile hakkında ne dersiniz? Saf Android olsa daha işime gelir hem de General Mobile'ın telefonları AndroidOne programında güncelleme gelmiyor sorunu da olmaz.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
çok fazla bilgim yok ama eğer dediğim gibi telefonda sadece alo desin oyunumu oynatsın internete girsin şarj kamera derseniz bence seçilebilir biraz araştırın kullananların yorumları fikirleri vb eğer olumlu ise alabilirsiniz saf androidin bence tek kötü yanı diğer arayüzlere göre kişiselleştirme yetersiz kalıyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
veya sen bence al beğenmezsen sat diğer markaları deneyebilirsin
0 Likes
justkiddingg
Active Level 6
Galaxy A
Sponsor mu ne güzel keşke bizde de olsa
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
Bataryası hariç iyi gider
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
Yani her konuda iyi ama bataryası küçük tasaımı da sade ve güzel ele oturur bir boyutu var
0 Likes