cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A Serisi Ailesi Büyüyor

(Topic created on: 03-16-2023 07:50 AM)
176 Views
gurme
Active Level 3
Options
Galaxy A
Hayırlı olsun. Mart sonu gibi Galaxy A14 5G, Galaxy A34 5G, Galaxy A54 5G raflarda yerini alıyor. Galaxy A24 5G ise Nisan ayında raflarda göreceğiz 

6 Comments
Reef_
Active Level 5
Galaxy A
A74 gelmedi bu sene hayırlısı olsun
gurme
Active Level 3
Galaxy A
Bilgi alırsam paylaşırım
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A

Merhaba burada yeniyim,ilk mesajım. Bende a52 var, 6 sene s6 kullandım kendiliğinden siyah ekran gelip pes edene kadar 🤣çok memnunum telimden. eşimde j7 var 7 senelik telefon son günlerini yaşıyor artık iyice kasmaya başladı😄. Ona a52 almak istemiyorum malum 2 senelik artık bunlar. Yeni çıkanların fiyatını bilmemekle beraber 10 bin tl limit için hangi teli tavsiye edersiniz? A24, A34, A33 arasından seçeyim diye düşünüyorum. Farkettiğin üzere uzun süre aynı teli kullanıyoruz iyice perti çıkasıya.Benim için önemli olan kamerası ve mümkünse 4 sene Android güncellemesi alması. Oyun oynanmıyor WhatsApp Instagram Facebook dolap uygulaması çalışsın yeter😄

Galaxy A
A53 5g ben kullanıyorum çok memnunum tam f/p ürünü araştırmanızı öneririm iph 11 kullanan arkadaşlarım bile bayıldı öyle söyleyeyim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende memnunum baya a54 de çok **bleep** göremedim
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
Bu seneki A serisi çok iyi A7x çıkmaması çok daha iyi oldu 54 ve 34 de s23 de bile olmayan ses odağı özelliği var telefonla konuşurken etraftaki sesi karşıya vermiyor