cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A SERISI 2019 ITIBAREN CIKAN CIHAZLAR ANDROID 12 GELICEK ÇOĞUNA

(Topic created on: 08-06-2020 03:29 PM)
476 Views
ARDADOMATEScüceReyiz
Active Level 7
Options
Galaxy A

A SERISI(GUNCEL CIHAZLAR)

A01 A01CORE 

A10 A10S A11

A20   A20E  A20S  A21 A21S

A30 A30S A31

A40 A40S A41

A50 A50S  A51

A60

A70 A70S A71

A80 A90 A90S 

BUNLARIN COGU ALICAK ANDROID 12

TEK BAZILARI SUPHELI ONLAR

A10 A10S A11

A01 A01CORE

BUNLARIN SUPHELI OLMASI NEDENI RAM 2 ONE UI RAM TUKETIYOR SAMSUNG OPTIMIZE ATMEYE CALISACAK AMA BUNLAR KESIN GOZUYLE BAKILAMIYOR

+

A20S ICINDE ANDROID 13 ALABILIR AVRUPA VARYANTALRI NEDEN ISE 2019 SONUNDA A51 LE AYNI CIKAN CIHAZ ARADAN TAM 1 SENE SONRA AVRUPADA CIKIP ILK YAZILIMI ANDROID 10 NEDENI ISE BUGUNE KADAR HIC BIR CIHAZDA BOYLE DURUM OLMADI)

+S9 SERISINI VERMELI  AMIRAL GEMISI BU LISTEDE DEKI HEPSINDEN IYI AMA SAMSUNG BURDA UZDU

SAMSUNG DURUMU ANLADI AMA YAZIK OLAN CIHAZLAR VAR!

+EK OLARAK A8 VE A8+ s9 la ayni cikmasina ragmen android 7 verildi (J7PRIME2 DE GECERLI)

SAMNTR 

KENDINIZE IYI BAKIN ;

IYI GÜNLER

14 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Henüz kesin bir şey dememek lazım...

Daha kesinleştiğini zannetmiyorum. Belirttiğin A10 vb. modellere verile bilir (Belirttiğin modeller senin görüşünce şüpheli ). donanım yetmezse güncelleme verilmeye bilir. Güncellemeyi RAM'e göre veridiğini düşünmüyorum. Gerekli Optimizasyon ve düzenlemeler yapılır.
0 Likes
Galaxy A

Haklisim Donanimi iyide ANDROID 12 yani one ui degil hee guncelleme ramdan azaltiyor iyi optimize olursa olur ama ondan Once bence a01core gelmez 1 gb ram var (zaten android 10 go edition guncwlleme verilmiyecwk demek

0 Likes
Galaxy A

Haklisim Donanimi iyide ANDROID 12 yani one ui degil hee guncelleme ramdan azaltiyor iyi optimize olursa olur ama ondan Once bence a01core gelmez 1 gb ram var (zaten android 10 go edition guncwlleme verilmiyecwk demek

0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Doğru A01'e muhtemelen verilmez.
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
2 GB RAM'li modellere üç büyük Android güncellemesi geleceğini sanmıyorum.
0 Likes
Galaxy A

Bende ama Iyi MESELA J7CORE YE GELDI DURUMA BAGLI (J7COREDE 2 AMA 

3 BELKI GELIR 2 RAMLILERE

0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
2 GB RAM'e sahip modeller için bende umutlu değilim. Ama One UI Core gibi özellikler azaltılıp verilebilir. O da düşük bi ihtimal...
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
J7 Core'a ne geldi anlamadım?
0 Likes
Galaxy A

Android 9 geldi donanim kotu ama Bence %10 IHTIMAL 2 GB RAMLI A SERISINE GELEBILIR

0 Likes