cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 71 samsung cihazımın sesi ful iken kendi kendine müzik dinlerken ses kısıyor

(Topic created on: 11-20-2022 08:46 PM)
187 Views
körük
Active Level 2
Options
Galaxy A

Şarkı dinlerken YouTube izlerken ses ful ama kendi kendine ses azaltıyor (kısıyor ama ses hala ful göstergede) sebebini bilenler yardımcı olabilirmi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba körük,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
13 Comments
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
bende de soyle bir sey var, bildirim geldikten sonra ses azaliyor, bir daha bildirim gelene kadar kısık, bir daha bildirim geldikten sonra düzeliyor.
reçel
Active Level 5
Galaxy A
bunu kulaklık takarken mi yaşıyorsunuz?
0 Likes
körük
Active Level 2
Galaxy A
Hayır normal
0 Likes
körük
Active Level 2
Galaxy A
Bu yaklaşık 4 aydır düzeltilmesini bir problem anlam veremiyorum
0 Likes
noname61
Active Level 3
Galaxy A
Sorun tam olarak misal veriyorum,müzik açık ve birden alçalıp çıkıyor gibi mi
0 Likes
körük
Active Level 2
Galaxy A
Sorun tam olarak müzik açık ses göstergesi komple açık ful açık 6 veya 7 saniye şarkıyı dinlerken kendi kendine ses azaltıyor azlatıyor ama ses göstergesi hala ful yani tuş basılı değil takılı değil ses ful sadece kısıyor sesi gösterge ful ama
0 Likes
noname61
Active Level 3
Galaxy A
Şöyle ifade edeyim ben,sıfır a23 cihaz almıştım ve aynı sorun bende vardı müzik dinlerken ses full açık olmasına rağmen alçalıp çıkıyordu ben samsung yetkili servisine götürdüm,sıfır rom attılar gün içerisinde deneyin sorun tekrarlarsa geri getirin demişlerdi ve aynı sorun nüksetti aynı gün içinde cihazı geri verdim servise incelenip bana sıfır cihaz yahut para iadesi yapabileceklerini söylediler.Ben para iadesini istedim ve sorunum çözüldü sizde aynı şekilde Samsung yetkili servisine müracaat edin derim sorununuz çözülür umarım (:
0 Likes
körük
Active Level 2
Galaxy A
Bu kronik mi ben anlamadım böyle birşey var yani bu cihazlarda
0 Likes
noname61
Active Level 3
Galaxy A
Olabiliyor galiba bende anlam verememiştim sorunu böyle çözmüşlerdi
0 Likes