cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 71 şarj problemi

(Topic created on: 05-20-2023 11:22 AM)
333 Views
72turhan72
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba. Şarj problemi nedeniyle servise gönderdiğim cihazım yetkisiz müdahale gerekçesiyle 2 hafta bekletilip lütfen tarafıma kargolanabildi .Garantili ve sigortalı cihazın neden yetkisiz kişilere verilmesi fikrinin akılla izah edilebilecek bir tarafı var mı onuda sizlere bırakıyorum. :)).Eğer kılcal çizik dahi olmayan cihazım tek parça tarafıma ulaşabilirse bana yine hakem heyeti yolu gözüktü. 

16 Comments
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy A
Hakem heyetine şikayet edin
0 Likes
72turhan72
Active Level 4
Galaxy A
Cihaz kargoda,gelsin ilk işim o olacak.
0 Likes
72turhan72
Active Level 4
Galaxy A

Merhaba. Cihazım servisten şimdi geldi,hemde nasıl geldi.Bu servis hizmeti değil olsa olsa düşmanlık. Buyurun yorum yapmıyorum. 

image

image

image

image

ZyraXone
Active Level 8
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvurun bence.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galiba yapamamışlar tüketici hakem heyetine başvur
Ve eğer servis iyi değilse gönderdiğiniz bölge
İşinde ehli uzman bi başka telefoncu yetkili servise gönderin bende int görüyorum telefoncu ama uzman şekilde çalışıyor yapmadığı telefon kalmamış
72turhan72
Active Level 4
Galaxy A
Bu işçilik servis işçiliği olamaz,kin ve nefret kokan bir durum.Bunu evde siz yapsanız daha kötü yapamazsınız.kasayı nasıl yamultmuş onu anlayamadım
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Abi başka servise gönder göndericeksen ise kvk servise gönder en azından özenle yapıyorlar
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Servis telefona tamir hariç her şeyi servis etmiş. Kargodan gelirken olmuş olmasın?1684572831151_1684572831112_0.png
ferhat3547
Active Level 4
Galaxy A
geçmiş olsun hocam kargoyla geldiyse kargo firmasından dolayı olmuş olabilir servisten direk elle aldıysan tüketici hakem heyetine başvur hocam