iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A 70

(Konunun oluşturulma tarihi: 04.02.2021 15:36)
ebubekir1989
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

r bu orijinal şarj etmeyen arkadaşlar varmi geçenlerde yine yaptı orijinal etmiyor beş tl lik şarj aleti şarj ediyor güncelleme ile düzeldi simdi yeni gelen güncellemeyle hiç görmüyor bile bu nasil sıkıntı nasil çözebilirim 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Siyah
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba ebubekir1989,

Ben Siyah, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. Farklı bir orijinal şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi denemenizi rica ederiz. Sorun devam ederse cihaz bilgilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung Yetkili Servisi'ne danışabilirsiniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
4 Yorum
GRKN17
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Ben de A70 kullanıyorum ve şarj ile ilgili bir sorun gelen yazılımlar ile hiç yaşamadım siz bu konuyu daha ayrıntılı incelenmesi için bulunduğunuz ilde ki teknik servise götürün büyük ihtimalle şarj aletinin telefona takılan kısmında bir sorun olmuş olabilir
ebubekir1989
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
iki adet var oburunu calistiriyor bitanesini calistirmiyor ama kotu şarj aleti calistiriyor
0 Övgü Puanı
GRKN17
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
O zaman orijinal şarj aletin de sorun var başka bir cihazda çalışıyor ise değiştirin orijinal şarj aletini
0 Övgü Puanı
Çözüm
Siyah
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba ebubekir1989,

Ben Siyah, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. Farklı bir orijinal şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi denemenizi rica ederiz. Sorun devam ederse cihaz bilgilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung Yetkili Servisi'ne danışabilirsiniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı