cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 70

(Topic created on: 02-04-2021 09:11 PM)
83 Views
ebubekir1989
Active Level 1
Options
Galaxy A

r bu orijinal şarj etmeyen arkadaşlar varmi geçenlerde yine yaptı orijinal etmiyor beş tl lik şarj aleti şarj ediyor güncelleme ile düzeldi simdi yeni gelen güncellemeyle hiç görmüyor bile bu nasil sıkıntı nasil çözebilirim 

4 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Ben de A70 kullanıyorum ve şarj ile ilgili bir sorun gelen yazılımlar ile hiç yaşamadım siz bu konuyu daha ayrıntılı incelenmesi için bulunduğunuz ilde ki teknik servise götürün büyük ihtimalle şarj aletinin telefona takılan kısmında bir sorun olmuş olabilir
ebubekir1989
Active Level 1
Galaxy A
iki adet var oburunu calistiriyor bitanesini calistirmiyor ama kotu şarj aleti calistiriyor
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
O zaman orijinal şarj aletin de sorun var başka bir cihazda çalışıyor ise değiştirin orijinal şarj aletini
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ebubekir1989,

Ben Siyah, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. Farklı bir orijinal şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi denemenizi rica ederiz. Sorun devam ederse cihaz bilgilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung Yetkili Servisi'ne danışabilirsiniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes