cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 70 .... reklam sorunu

(Topic created on: 09-26-2021 08:49 AM)
168 Views
manilua
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba Arkadaşlar  arasıra ilk açtığımda reklam çıkıyor benim yapabileceğim bir şey varmı yazarmısınız teşekkürler..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Reklam indirdiğin uygulama kaynaklı olabilir. APK olarak indirdiğin birşey varsa onu silip kontrol edebilirsin. yoksa eğer, son yüklediğin uygulamalardan birinden kaynaklı olabilir. Cihazı yedekleyip sıfırlayarak kontrol edebilirsin büyük ihtimalle çözülecektir. 

Ayarlar>Hesaplar ve yedekleme>Yedekle ve geri yükle

Ayarlar- Genel yönetim- Sıfırla- Fabrika ayarlarına sıfırla

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon a durduk yere reklam geliyorsa virüs var bunu en temiz şekilde sıfırlamak la geçer
manilua
Active Level 3
Galaxy A
Resimleri rehberi bilgileri silmeden nasıl yaparım...
özelinsan
Active Level 9
Galaxy A
eyotech
Active Level 8
Galaxy A
Dr. Web uygulamasını indir tarat telefonu, eğer virüs bulamazsa Bitdefender'ı indir tarat. O da virüs bulamazsa smart switch ile yedek alıp hard reset at.
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Reklam indirdiğin uygulama kaynaklı olabilir. APK olarak indirdiğin birşey varsa onu silip kontrol edebilirsin. yoksa eğer, son yüklediğin uygulamalardan birinden kaynaklı olabilir. Cihazı yedekleyip sıfırlayarak kontrol edebilirsin büyük ihtimalle çözülecektir. 

Ayarlar- Genel yönetim- Sıfırla- Fabrika ayarlarına sıfırla

CKA65
Active Level 6
Galaxy A
3. Parti apk yüklemesi sırasında cihazınıza istemediğiniz eklentiler yüklenmiş olabilir. Apk olarak yüklediğiniz uygulamaları silip cihazı yeniden başlatın. Sorun düzelmezse sıfırlamanız gerekir.
0 Likes