cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 53 telefonumun şarjı çabuk bitiyor

(Topic created on: 12-06-2022 09:26 AM)
152 Views
Members_MTfxRWU
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung A53 aldım 3 ay oldu.İlk zamanlar 2 gün gidiyordu bu son 10 gundur her gün şarja takıyorum çözüm istiyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_MTfxRWU,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
canmnj
Active Level 6
Galaxy A
Çok oyun oynarsan, sürekli aydınlık modda kullanırsanz parlaklık ful açkk olursa, şarj tabikide dayanmaz
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Ekran parlaklığını orta seviye ye getirin, konum açıksa kapatın, arka planda çalışan uygulamaları kapatın, telefonu aşırı sıcak veya soğuk ortamlarda bırakmayın. Ortalama ayda 3 kez telefonu kapatıp açın. Pil sağlığını kontrol edin sağlığı normal ise bu dediklerim fayda sağlar.
MekaClyde
Active Level 6
Galaxy A
Android 13 güncellemesini yaptıysan ondan kaynaklı ileri zamanlarda güncelleme ile çözerler
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_MTfxRWU,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes