cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 51 kamera başarısız sorunu

(Topic created on: 11-24-2021 09:52 PM)
234 Views
cansarpgecit
Active Level 1
Options
Galaxy A
Bugün ilk defa başıma gelen bir olay, internetten yorumları okudum arka kameram çalışıyor fakat ön kameraya geçtiğimde 2 3 sn siyah ekran çıkıp sonrasında kamera başarısız yazıyor nasıl çözülür yarın teknik servise gideceğim ön kamer çok kullanıyorum acil çözüm gerekli

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlayın sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse cihazı servise teslim edin

View solution in context

0 Likes
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Yedekleme-ve-kopyalama/td-p/9824957
Göndermiş olduğum linke tıklayarak yedekleme ve kopyalama nasıl yapılır Hakkında bilgi verilmektedir detaylı anlatım yapılmaktadır

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Ayarlar > uygulamalar >kamera >depolama >veriyi silme işlemi yapınız sorun düzelmez ise

Teknik serviste gerekli işlemler yapılır
cansarpgecit
Active Level 1
Galaxy A
Yaptım düzelmedi ama yine de teşekkürler
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman kardeşim hiç zaman kaybetmeden yetkili servise veriniz 😊
cansarpgecit
Active Level 1
Galaxy A
Tamamdır ortalama ne kadar süre sürer
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Akıllı servis ise parçası var ise gün içinde alırsınız, normal servis ise 1 hafta ile 2 hafta arası değişiyor
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlayın sıfırlama işlemine rağmen Sorun devam ederse cihazı servise teslim edin
0 Likes
cansarpgecit
Active Level 1
Galaxy A
Sıfırladıktan sonra her uygulamaya tekrar giriş yapmam gerekecek mi instagram gibi
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Evet sosyal medya hesaplarınızı tekrar giriş yapmanız gerekir sıfırladınız zaman cihaz ilk aldığınız günkü gibi olur yeniden başlatılır her şeyini silinir ve kaybolur
0 Likes
cansarpgecit
Active Level 1
Galaxy A
Yedekleme yapsamda aynı şekilde tüm uygulamaları tekrar yükleyip giriş yapmam gerekecek değil mi
0 Likes