cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 51 ŞARJ SORUNU HAYAL KIRIKLIĞI

(Topic created on: 12-02-2020 12:12 AM)
243 Views
A51samsung
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Telefon alırken tereddütte kalmıştım ama Samsungdur bilindik markadır diyerek bu telefonu seçtim ve Samsung a51 telefondan kuzenimle birlikte 2 adet satın aldık. Telefonları alalı tam 1 Ay oldu. Telefonumu aldığım günden itibaren şarjda hiç dokunmadım %100 olmadan şarjdan almadım. Telefonla sürekli oynayan biri değilim oyun hiç oynamam WhatsApp ve instagram dışında mesajlaşmayı dahi cok nadir kullanırım.  Tüm bunlara rağmen telefonu şarjdan tam dolu aldıktan sonra 5 dakika dahi sürmeyen telefona bakmadan sonra şarjım anında 99'a düşüyor ve bu böyle devam ediyor. Çoğu kez telefonumu maximum güç tasarrufunda kullanırım buna rağmen bu telefonda şarj anında düşüyor. Telefonlar aynı zamanda aynı şekilde kullanılmasına rağmen kuzenimin telefonunda kesinlikle böyle sorun yok güç modunu kullanmıyor ve daha uzun telefonla oynuyor olmasına rağmen telefon şarjı gayet ideal. Çözüm lütfen ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A51samsung,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
bugün herkes bu konuyu açmış resmen çok yazık ne hale getirdiler insanları😞
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A51samsung,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes