cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 50 ram kullanımı.

(Topic created on: 04-21-2020 11:51 AM)
245 Views
Kurtam08
Active Level 5
Options
Galaxy A

Kullanmadığım uygulamaları uyku moduna almama, gereksiz uygulamaları bildirimlerini kapatmama, dosyalarımdan aldığım ve gönderdiğin verileri temizlememe, widget üzerinden ram ve hafıza temizliği yapmama rağmen bir süre sonra ram 2'nin altına düşüyor. Genelde temizleme sonrası 2.8 ve 3.2 gb. Arası Ram açılması oluyor. Bu durum android 9' da azda olsa böyleydi. Android 10'da daha fazla olduğunu tespit ettim. Aynı sorunu yaşayan başka kişiler varmı?..

11 Comments
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
evet android 10 nla alakalı benim cihaz 4gb ram olmasina rağmen 2.3 veya 2 gb arasında bos kalıyor. cihaz A30s
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy A
seninki iyiymiş. yarıyarıya. benim telefonun ram inin 3/2 sini yiyor en az....
0 Likes
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
aynen insallah android 10 olduğu zamanda boyle olur
0 Likes
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
abicim telefon zaten yarım gb. kendine ayırıyo orda düşük gözükmesi normal
0 Likes
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy A
şu an sistem android 10.
0 Likes
Endet
Beginner Level 2
Galaxy A
son yazılım güncellemesi ile cihazım donyamaya başladı, sorun büyük ilk defa aldığım bir cihazın pişmanlığını yaşıyorum
0 Likes
memostar321
Active Level 3
Galaxy A
valla bana android 10 güncelleme geldi lakin ben guncellemedim iyi kide guncellememisim
amcam
Active Level 3
Galaxy A
ram in dolu olmasi daha karli aslinda bunun farkina varin bos olsa bosuna sarj niye tuketecek dahabsik kullandigin uygulamalari remde acik tutarak daha hizli erism saglamana yariyor remin bos olmasi cihazin daha cok hizlancagi veya az sarj harciyacagi anlamina gelmez
Kurtam08
Active Level 5
Galaxy A
teşekkürler...
0 Likes