cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 34 pil sağlığı önemli bilgiler

(Topic created on: 04-04-2024 01:34 PM)
189 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar pil performansınin dusmemesinin en büyük sebebi orjinal şarj aletini kullanmak ve telefonu dinlendirerek kullanmak telefonun şarjın hızlı bitmesi ve ısınmasını en büyük sebebi işlemcinin yoğun çalışması aşırı uygulama aktif olması bunları derin uykuya alabilirsiniz arka planda bazı uygulamalar çalışıyor 
image

9 Comments
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy A
257 kere şarj ettin ve hala %100 muazzam değer
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet aynen öyle
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Cihaz kaç aylık? Çok iyi değerler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Neredeyse 1 yıl oldu bunun orjinal şarj aleti kullanmandan kaynaklı Samsung yetkili öyle de dedi zaten ama nedense şarjı yüzde 30 düşünce takın dedi enteresen
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Benimde 10 ay oldu yaklaşık bende orjinal kullanıyorum ama her gece hızlı şarjı kapatıp sabaha kadar şarjda bırakıyorum düşürürüse o düşürür benim sağlığı.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hm olabilir ama öyle durumda şarjı yuzde 85 de sinirlayabilirsin
0 Likes
Melih_A34
Active Level 8
Galaxy A
Eskiden sınırlıyordum ama 6.0 sknrasında şarj hızlı bitmeye başladı. 6.1 ile gelecek olan pil ayarları işimi görecek gibi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen
0 Likes
SonerA345G
Expert Level 2
Galaxy A
Hocam A34 ler genel olarak ısınıyor,ısınma sorununu çözmek için yöntem mevcut.Yapmanızı öneririm ŞİDDETLE.Yoksa telefon ısına ısınan anakart yanacak sonra yazık olacak telefona.
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/️-️Samsung-Galaxy-A34-5G-de-Isınma-Problemine-Son-️-️/td-p/15791152?src=ShareByUserCM