cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 32 ye gelen yeni güncelleme aşırı iğrenç

(Topic created on: 05-27-2022 11:10 PM)
400 Views
iremsüü
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Bu uygulamaların arka plan rengini nasıl değiştirebilirim kap kara oldu güncelleme ile umarım en yakın zamandan yeni güncelleme gelir de hepsi düzelir gereksiz şeyler gelmiş buda telefonu basitlestirmis gibi gözüküyor-a 32

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba iremsüü,

Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Ana sayfaya basılı tutarak sağ alttan ayarlara girip çıkan ilk seçenek sadece ana sayfayi seçip bundan kurtulabilirsiniz..
AYYILDIIZZ
Active Level 6
Galaxy A
Güncelleme değil kötüleme bu 😀😀😀
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Andorid 12 gelen bir oz3lik hepimizte mevcut o durum
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Bu şekilde kullanan olduğunu düşünmüyordum :) genelde sadece ana sayfa iPhone gibi kullaniyorlar bu sayfayi oldum olasi sevmiyorum:)
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Gönderiyi açan kardeşimiz gibi bende seviyorum ya beyaz oluyor arka plan yada siyah :)) o yüzden isinamadim
myDream44
Active Level 6
Galaxy A
Siyah olması iyi olmuş uygulamalar ön plana çıkıyor gri ton rengini begenmemiştim..
Boti72
Active Level 2
Galaxy A
Klasöre bas işaretli yere bas renk seçenekleri çıkar istediğin rengi seçScreenshot_20220528-033542_One UI Home.jpg
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba iremsüü,

Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD