cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 32 Kamera :(

(Topic created on: 04-17-2022 06:05 PM)
426 Views
rukiyef
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arka kamerayı açıp fotoğraf çekeceğim zaman cekecegim yer bulanik duruyor ön izlemede çekince galeriye girip baktığımda daha düzgün duruyor bu sorun bir tek bende mi var acaba? Ve kalitesizmis gibi geliyor, gokyuzu falan da beyaz çıkıyor:( Bir de sosyal medyaya fotoğraf attığımda altta çizgi oluşuyor:( vallahi 2 gün oldu alalı ama sıkıntı varmış gibi hissediyorum sürekli 

Bir de twitterda birileri ss atmış oluyor mesela bulanık gibi gözüküyor sse girince düzgün, başka bir telefonda aynı ss düzgün duruyor?
Turkcellden almıştım telefonu ama okuduğum şehre gideceğim sizce orada herhangi bir trukcell mağazasına gitsem sorun var mı yok mu yardımcı olurlar mi
Kameraya dair görseller de bırakıyorum bu arada acaba yeni aldığım için ben mi alışamadım kamerasına da evham yapıyorum anlamadim

image

image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba, ilk dediğinizi denedim fakat değişen bir durum olmadı kılıf da yoktu... hata raporu göndereceğim o zaman, yanıtınız için teşekkür ederim

View solution in context

14 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Fotoğrafları inceledim ben pek sorun göremiyorum normal görünüyor gökyüzü beyassa beyaz çıkar zate sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların kaliteleri sistemsel olarak düşer fotoğrafları çekerken odaklama durumuna dikkat etmekte fayda var
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Aslında gök yüzü mavi fakat fotoğraflarda beyaz çekiyor ve biraz da bulanık. Bulanıklık durumunu nasıl çözebilirim, odaklanmasını bekliyorum fakat yine bulanık çıkıyor biraz
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
MERHABA rukiye büyük ihtimal yazılımsal kaynaklı beyaz gösterme olabilir. Cok parlak oldugunda ışığı kısarak cek bence.

Ayarlar>uygulamalar>kamera> veriyi sil ve önbelligi temizleyin.

Kılıf kullaniyorsaniz kamera kısmını kapatıyorsa onunda etkisi oluyor.

Cözüm onerisi olarak SAMSUNG memberstan hata raporu göndermeniz çoğu sorun cözülüyor.
Solution
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba, ilk dediğinizi denedim fakat değişen bir durum olmadı kılıf da yoktu... hata raporu göndereceğim o zaman, yanıtınız için teşekkür ederim
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim farklı uygulamalardan cekmeyi denedinizmi
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Hata raporuna resimli ve güzel şekilde yazınca kesin olumlu dönüş yapıyolar umarim düzelir bi ara bizdede aynisiydi güncellemelerle cözüldü
rukiyef
Active Level 3
Galaxy A
Evet denedim fakat oralarda kalite daha kötüleşiyor, dediğiniz gibi hata raporuna fotoğraflarla sorunumu belirttim bakalım...
0 Likes
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
Umarim cözülür insallah olumlu cevap alacağına inanıyorum 😊 Cevabi paylasirsan sevinirim
0 Likes
Keremcan
Active Level 5
Galaxy A
Bende WhatsApp kullanırken kamerası bulanık. Ama onun dışında iyi.