cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 31 hoparlör sorunu

(Topic created on: 04-02-2024 12:23 PM)
198 Views
goncaa
Active Level 4
Options
Galaxy A
Merhabalar dün telefonumun üzerine su geldi ama hemen cektim kuruladim birisi arayınca ses çıkıyor arama sesi ama hiçbir şekilde bir videonun sesi çıkmıyor mikrofon çalışmıyor ön yüzde ki hoparlör de çalışmıyor ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz 
23 Comments
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Servise göndermen en iyisi
0 Likes
goncaa
Active Level 4
Galaxy A
Garantisi bitti ya :'(
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Yani 2 yılı geçmiş, ücretiyle serviste veya dışarıda başka bir telefoncu yapacak başka çare yok
telefon eskidi zaten diyorsan yeni telefon al pek yapılacak bir şey kalmamış ama hani bildiğimiz su (şeker veya tuz yoksa içinde) döküldü hemen kuruladıysan bozulmaması lazım ya biraz fazla suda durdu yada sen fön makinesi filan tuttun cihaza o yüzden bu hale geldi
0 Likes
goncaa
Active Level 4
Galaxy A
Yok fön tutmadım ama işin garip yani telefon çalınca zil sesi çıkıyor youtubedej video açınca ses cikmiyo
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Galaxy A
Bu saçma geldi banada ses kısık değildir bence ona bakmışdındır kesin bilmiyorum dediğim gibi servise göndermen en iyisi
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Fon makinesi suyun daha da içeriye kaçmasını sağlıyor hiç şu değmeyen yerlere şu gitmiş yüksek ihtimal telefoncu 500-600tl ye halleder hoparlör çok para değil
0 Likes
goncaa
Active Level 4
Galaxy A
Ama telefon çalarken ses geliyor normal ama youtubeden şarkı açınca sesi çıkmıyor
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Üst kısmı ahize sadece telefon aramalarında çalıyor müzik vermiyor üst kısmından geliyordur arama sesi
0 Likes
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy A
Serviste tamir ettir. Servis harici telefoncular replika yedek parça ile değişim yapıyor. Ahize mikrofon ve hoparlör değişecektir en az 1000₺ tutar. Arama sesi geliyorsa medya sesleri de gelmesi lazım. Ses kısık olabilir mi?
0 Likes