cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 23 PİŞMANLIKTIR NET.!!!

(Topic created on: 09-07-2022 09:53 AM)
532 Views
BoOsSUz1
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonu aldığım gündenberi kullanamadım hattımı takıp eski telefondan bilgileri alıp atamadım 1 uygulamada kasma donma yapıyor diğerlerini yükleyince telefon yanıyor 3 kez servise gitti 1 kezde ana merkezden bağlanınız sorun yok dediniz iade yada değişim istedim kabul etmediniz daha 2 aylık cihaz 2 ayı geçtim ilk gününden bu yana bana çok zarar açtı SAMSUNG bu sorunu çözün lütfen çözmiyecekseniz tüketici mahkemesine gideceğim ... 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BoOsSUz1,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
33 Comments
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Sürumü. 12 mi benim cihazimda 12 kurduktan sonra isinmaya basladi 2 defa servis gordu. 3u cuye vwrmem gerekiyormus yaptiklarida yazilim atip gondermek bende bekliyorum cozum olmasa. Tuketici hakem heyetine sikayet edicem resmen dalga geciyorlar insanla ..
BoOsSUz1
Active Level 3
Galaxy A
Evet sürüm 12 fakat sıfır aldığım günden bu buzamana kasma donma ısınma var sürümden değil bence kronik çok şikayet var A23 hakkında kimse memnun değil 3 kere fabrika ayarlarına alındı ilk kurduğumda Bi çok dosyam fotoğraf uygulama şifrem ve dahası kayboldu sonra bidaha kurmadım servisteki yetkililerin verdiği cevap ise gene aynısı olursa gene yazılım atarız cevabı dediğiniz gibi resmen dalga geçiyorlar
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Banada calisan diyor ki bana gorede. Cihaz sicak ama samsung 40 dereceyi kabul etmiyo boyle kullanican diyo dedim siz. Kullanabiliyorsaniz. Kullanin. Haklisin abla diyo
facts455
Active Level 3
Galaxy A
Ya abla senide anladik artik tamam isiniyor anladik napalalim
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Sana noluyo kardesim sorun var ki bellli.ediyoruz
facts455
Active Level 3
Galaxy A
Umarim cozersin
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Insallah AMA ZOR GIBI
BoOsSUz1
Active Level 3
Galaxy A
Resmen dalga geçiyorlar bu sorunu mahkeme çözer bence
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Aynen. Oyle sozde cozum merkezi takipte diyorum ki.kadina. 2 defa gitti testler yapildi bisey yok deyip yolluyorlar bana diyor tekrar goturun detayli incelensi. Ee sozde incelediler