cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aşiri ısınma uyarisi

(Topic created on: 05-04-2021 12:14 PM)
114 Views
muzzzz
Active Level 1
Options
Galaxy A

A 12 Of of çok kafam karıştı 2 3 gün önce görüntülü konuşma yaptığımda WhatsApp aşırı ısınma uyarısı verdi ve sadece 15 dk.konusuldu ama dün 2 saat görüntülü konuşma yaptım hic birsey demedi aklım almıyor acaba tek seferlik bi uyarı olabilir mi daha 1 hafta oldu telefonu alali

8 Comments
Galaxy A
Merhaba cihazında aşiri ısınma yazılımsal gibi duruyor canlı desteğe bağlanın size aşiri ısınmadan dolayı yardımcı olucaklardır
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
O günkü aşırı kullanımından dolayı uyarı vermiş sürekli olmuyorsa demekki senden kaynaklı bi durum yazılımsal olsa sürekli olurdu endişelenecek bişey yok dikkatli kullan yeter
0 Likes
melisaa06
Active Level 8
Galaxy A
Bu uyarı her cihaz veriyormu acaba
0 Likes
muzzzz
Active Level 1
Galaxy A
Bilemiyorum ben j7 kullandım 1 kere bile vermedi
0 Likes
muzzzz
Active Level 1
Galaxy A
Ama canlı sohbet ile iletişime geçtiğimde olabilir deniliyor
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Normal o cevabını vermiştim sana
0 Likes
muzzzz
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler umarım ilerde daha kötü sorunlar çıkmaz
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba muzzzz,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes