cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aşırı ısınma

(Topic created on: 08-01-2021 12:59 PM)
272 Views
japonbalığı
Active Level 4
Options
Galaxy A

Galaxy A71 telefonuma temmuz ayında gelen güncelleme den en basit bir oyun da aşırı ısınıyor 50 derece ısınıyor başka böyle bir şikayeti olan var mı varsa yazsın lütfen.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba japonbalığı,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Amaterasu2039
Active Level 6
Galaxy A
Samsung pişmanlıktır.
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Hayır
0 Likes
Amaterasu2039
Active Level 6
Galaxy A
sen almaya devam edebilirsin
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Evet
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
S21 plus durup dururken 42 dereceyi goruyor bu hava sıcakligindan diye tahmin ediyorum neden 1 aylik telefon 40 dereceyo gorsunki durup dururken
Galaxy A
Havanın ne kadar sıcak olduğuna göre değişir.
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
33 derece
0 Likes
Galaxy A
Şunu da söyleyeyim şarjım 98 di menbers a girdim 100 oldu anlamadım her şey bozuldu bu son güncellemede
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy A
Sarjimi 80 uzerine cikarmiyorum bazen 60 a kadar
0 Likes