cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aşırı ısınma hatası

(Topic created on: 09-01-2020 12:26 PM)
15451 Views
MustafaBA
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonum galaxy a50. Telefon çok soğuk olmasına rağmen bile cihaz aşırı ısınıyor hatası veriyor  ve kendi kendine otomatik olarak kapatıyor. Daha dün akşam başladı ve hemen bir çözüm bulunmasını istiyorum yoksa kafa yicem sizin yüzünüzden. Çözüm bulan varsa lütfen atsın.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MustafaBA,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
baska bir telefonum var di dedigin banada olmustu bana ana kart yanmis dediler servise git
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu ne kadar süredir kullanıyorsunuz? öncesinde kamera kullanırken ve şarj ederken kameranın olduğu bölgede ısı artışı mevcut muydu?
0 Likes
MustafaBA
Beginner Level 2
Galaxy A
Hayır öyle birşey yoktu dediğin gibi yaklaşık 9 aydır kullanıyorum ve böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum
0 Likes
GokhanTurgut
Active Level 6
Galaxy A
Anakart ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Servise gitmenizi tavsiye ederim. Öncesinde de cihazın sıcaklığına bakmak için Google Play Store'daki programlarla bir tarama yapmanızı öneririm.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MustafaBA,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes