cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

AŞIRI ISINMA

(Topic created on: 09-24-2022 07:09 PM)
222 Views
Members_qfgXzNs
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

SELAM 

A7 2018 KULLANIYORUM.SÜREKLİ TELEFON AŞIRI ISINMA ADI ALTINDA KENDİNİ VEYA KULLANDIĞIM UYGULMALARI KAPATIYOR. BURADAN GÖRDÜĞÜM KADARI İLE AŞIRI ISINMA SORUNU SAMSUNG DA KRONİK BİR SORUN GALİBA. AVRUPADA OLS TÜM TELEFONLARI GERİ ÇAĞIRIRDINIZ AMA TÜRKİYE OLUNCA BİR SES YOK. BU SORUNUN ÇÖZÜMÜ NEDİR? TELEFONU AÇAMADIĞIMİÇİN LÜTFEN ŞURAYA GİRİP ŞUNU YAPIN DEMEYİN. VARSA SERVİSLERİNİZE YÖNLENDİRİN 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_qfgXzNs,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yazılımsal bir sorun ise fabrika verilerine sıfırlamak sorunu çözebilir
Reset atabilirsiniz.
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Servis yazılım atıp geri gonderiyor Benim cihazım iki defa gitti iki defa yazılım atildi ama değisen bisey olmadı .Siz yinede goturun bir servise belki sizin ki düzelir
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
cihazinizi hangi samsung servisine göturmuştunuz?
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Avcilar basari istanbul
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
bende amoled yanığı sorunu vardı bugun göturdum Avcilardaki servise ve ekran, pil ve arka kapaģı değiştirdiler garanti kapsamında
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
a52 kullanıyorum cihaz biraz ısınıyordu , bugun yapılan değişikliklerden sonra çok daha az ısınıyor
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Benim eski cihazim a32 isiniyor du hic bi degsiklik olmadı
Berk99
Active Level 8
Galaxy A
ben ekran değişikliği için gitmiştim ama pil biraz hızlı gidiyor ve cihaz ısınıyor dedidm sonra o sorunlarada bakıcaz dediler, şu an ısınma çok az eskisine göre
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Sorununuzu. Cozuldugune sevindim