cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ağda kayıtlı değil

(Topic created on: 05-16-2022 02:54 AM)
959 Views
armoni
Active Level 1
Options
Galaxy A

Ağda kayıtlı değil hatası için defalarca yazdım, aynı tavsiyeleri yazıp durdular ya . Çöplük bu samsung ve hizmetleri

7 Comments
vecerxtreme
Active Level 7
Galaxy A
Yurtdisi cihaz ise imei gitmiştir eğer yurtdisi cihaz değilse ya sim yerinde bir bozukluk var ya da sim kart entegrasyonu bozuk yani aklıma gelenler bunlar...
armoni
Active Level 1
Galaxy A
Imei sorduruyoruz ikiside kayıtlı diyor ,sim kartını görüyor çünkü rehberi okuyor. Ama ne hikmetse 3 aydır tam arama yapıyorum ağda kayıtlı değil uyarısı veriyor. Internette yazan ve videolarda anlatılanları yaptım. Buradaki tüm söylenenleri yaptımki zaten İnternette yazılanların aynısını tavsiye ettiler. Maalesef yorumlara baktım ağda kayıtlı değil hatası samsung a özel kronik bir hata. Maalesef hatalarının arkasında duramayacak kadar küçük bir firma
0 Likes
vecerxtreme
Active Level 7
Galaxy A
Başka bir ülkenin yazılımını kurmayı dene ya da sıfırdan yazılım at ama bilmiyorsan bilen birinden yardım iste o şekilde csc ve ağ ayarları tam yüklenir ve sorunun çözülür diye düşünüyorum...
0 Likes
armoni
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim,denemekten başka şansım yok
0 Likes
Galaxy A
Telefonda bugüne kadar 3'ten fazla sim kart kullandınız mı?
0 Likes
armoni
Active Level 1
Galaxy A
Hayır, bu ikinci . Yeni cihaz arkadaşım kullanıyordu, bende ondan satın aldım sonra bu sorun çıktı.
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba armoni,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes