cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ağ/ Wi-Fi Ünlem (!) İşareti Bağlantı Sorunu Hakkinda;

(Topic created on: 02-15-2022 06:19 PM)
2246 Views
altnsnn
Active Level 1
Options
Galaxy A
Wi-Fi 'ye bağlandıktan sonra internete girdikten bir süre sonra Sıklıkla İnternet kopmaları oluyor. Wi-Fi 'ye görev çubuğuna baktığimda ünlem (!) işareti çıkıyor. Bağlantıyı koparıp tekrar baglandiğimda sorun düzeliyor. Fakat birsey izleyemem oldum. Sitelere giremez oldum. Son 2 güncellemeden sonra bu sorunu alıyorum.
10 Comments
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Kablosuz ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin. Eğer olmaz ise modemden kanalı sabitleyin.
altnsnn
Active Level 1
Galaxy A
Söylediğiniz yolları önceden denedim. Bir sonuca ulaşamadım.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Hangi modemi kullanıyorsunuz ? Hangi kanalda sorun yaşıyorsunuz 2.4 mü 5 mi
altnsnn
Active Level 1
Galaxy A
TD-W9970 Modemi kullanıyorum. 2.4GHZ.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Kullandığınız modem Telekom un stok modemi olduğu için çok bir ayarı bulunmuyor. Wifi analyzer programları ile en boş kanalı bulup kanalı sabitleyin isterseniz.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Fakat bilmenizi isterim ki büyük bir modem grubunda moderatörüm. Bu bahsettiğiniz sorunların çoğu stok modemlerden dolayı olmakta.
altnsnn
Active Level 1
Galaxy A
Bulunduğum bölgede pek WiFi ağı bulunmuyor. Kanallar boş sayılır. Sorun bant veya kanal değil. Güncelleme sonrası bu hata oluştu. telefona ve modeme Hard reset' de attım. Sonuç degismedi. İlginiz için teşekkür ederim.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Umarım düzelir geçmiş olsun hocam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Verilerinizi yedek alıp cihazı sıfırlama nızı tavsiye ederim Şu işlemleri ile cihaz sıfırlanabilir uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkar sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın onaylayın cihazı sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazı