cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

8 K Video

(Topic created on: 06-02-2023 02:21 AM)
217 Views
MuhammetS97
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaşlar eski telefonum S20 ile 8 K videolar çekmiştim telefonu A53 ile değiştirdim S20 de çeltiğim 8K videolar A53 de takıla takıla açılıyo ve çok kötü oluyor videolar. A53 de videoları sorunsuz açabilmem için ne yapabilirim ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
A53'te o videoları takılmadan oynatman pek mümkün değil. Hatta takıla takıla açabilmen bile mucize çünkü A53 maksimum 4K 30 FPS oynatma destekliyor 8K oynatma desteği yok. Yani anlayacağın o videoyu ne yazık ki kasarak anca izleyebileceksin. Fakat keşke değiştirmeseydin yaa S20 nere A53 nere çok farklı alemler ve S20 daha iyi.

View solution in context

5 Comments
Solution
Galaxy A
A53'te o videoları takılmadan oynatman pek mümkün değil. Hatta takıla takıla açabilmen bile mucize çünkü A53 maksimum 4K 30 FPS oynatma destekliyor 8K oynatma desteği yok. Yani anlayacağın o videoyu ne yazık ki kasarak anca izleyebileceksin. Fakat keşke değiştirmeseydin yaa S20 nere A53 nere çok farklı alemler ve S20 daha iyi.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ömere çok katılıyorum
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
VLC oynatıcısın da deneyin Play Store'dan indirerek
Galaxy A
Sebep s20 gibi cihazdan
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
8k çok yüksek video çözünürlüğü. A53 modelde orta seviye Bir telefon bu çözünürlüğü donanımsal olarak desteklemediği için bu yüzden sorumlu oynatıyor olabilir.