cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

60 Saniyenizi Ayırın Lütfen

(Topic created on: 12-03-2020 11:44 AM)
38 Views
usaingold
Active Level 6
Options
Galaxy A
Canlı dersdeyim, telefonu oldukça optimal kullanmaya çalışıyorum fakat bir sorun var şu an 2 canlı derse girdim %20 şarj harcadı 1 saat gibi bir sürede. Alttaki videoda ayarları gösteriyorum arka plandada birşey çalışmıyor 1 dakikanızı ayırıp izlermisiniz ?

Ne yapacağımı şaşırdım artık sıfırlamayı önermeyin lütfen daha öncedende sıfırladım. Sorun yazılımsal
Bunu size yazarken %2 şarj gitti şaka gibi.
(Mobil Veri alakalı demeyin arkadaşlar WiFi dede aynı)

1 dakikada %1 şarj gidiyor

26 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba ben de A51 kullanıyorum. Cihazın ekran süresini (Cihaz bakımı - Pil - Pil kullanımı) atar mısınız? Ve cihazınızda arayüzde, animasyonlarda kasma veya takılma sorununuz var mı?
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
2 saat önce burada 9 saat yazıyordu telefonda bir gariplik var bugün. ve evet bazende olsa arayüzde kasma olabiliyor.

20201203_114144_3155.jpg

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Pil kullanımı kısmını atabilir misiniz?
0 Likes
usaingold
Active Level 6
Galaxy A
kullanım

Screenshot_20201203-114309_Device care.jpg

usaingold
Active Level 6
Galaxy A
telefon sıcak ayriyeten arkaplanda her ne çalışıyorsa telefon bunu o an kullanılan uygulamalardan zannediyor çok garip
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
arkadaşlar hepimiz birden ısrarla hata raporu gönderelim lütfen nereye şikayet edebiliyorsak edelim bu ara bu şikayet oldukça sıklaştı forumda hep birlikte ısrarla bu konuyu belirtirsek belki bi sorun olduğunu kabul ederler olmazsa toplasınlar ya telefonu
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tekrar telefon alacağım zamana dönsem galiba Xiaomi Mi Note 10 Lite alırdım:)
0 Likes