cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

5.1'den Memnun Olan?

(Topic created on: 04-15-2023 11:44 AM)
475 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy A
5.1 güncellemesi A51 cihazıma çok yaradı. İlk bakışta en çok **bleep** edilen şey ise eskiden Kamera uygulamasında özellikle 48MP ayarındayken kasmalar olurdu. Kamera modları yavaş değişiyordu, geç tepki veriyordu, hatta uygulamayı arkaya atınca çok fazla kasıyordu. Oyunları arkaya atınca bile öyle bir sorun olmuyordu. Ama artık bu sorun kalktı. Geç tepki vermiyor, modlar hızlı değişiyor, arkaya atınca kasma neredeyse yok denilecek seviyeye gelmiş.

Kamera haricinde ise cihaz çok daha hızlı çalışıyor. Animasyonlar daha hızlı. Örnek vermek gerekirse 5.0'dayken alttaki noktaları kullanarak tek seferde 7 sayfa kaydırınca kasma yaşanıyordu. Artık hiç kasma yok.

image

Pil konusunda, diyebileceğim bir şeyim yok. Kendi kullanımlarıma göre pil hiç sorun çıkarmadı. Pil durumunu da takip etmedim. O yüzden diyebileceğim tek şey %54 dolulukta 11 saat 35 dakika tahmini pil ömrü sunuyor.

7 Comments
Brky_
Active Level 6
Galaxy A
Uygulama animasyonları daha ağır olmuş
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bende çok daha akıcı oldu.
Galaxy A
Peki şarj nasıl gidiyor?Eger şarj konusunda sıkıntısı yoksa vedatgalaxyA51 arkadasa da önerirsen memnun olur.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bana gayet yetiyor ama Vedat'a yeteceğini sanmıyorum.
Galaxy A
😄en azından denemiş olur.
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
A32 5.1 herşey yolunda bir sıkıntı yaşatmadı bana henüz
Galaxy A
S21 FE ve Tab S8+ adına 5.1 hiçbir sorun yaratmadı. Pil de gayet iyi, arayüz de gayet akıcı