cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

4K Kayıt Yapabilen Cihazlarda 2K Kayıt

(Topic created on: 06-07-2022 03:33 PM)
460 Views
ÖmerA54A51S9FE
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Sayın Samsung ekibi. Sizlerden bir ricam var: UHD (4K) video kaydı destekleyen tüm cihazlar için kaldırılmış olan QHD (2K) video kaydının geri getirilmesini istiyoruz. Çünkü benim yüksek kaliteli videolar çekmem gereken çok işim oluyor, 4K fazla geldiği için 2K çekmem gerekiyor ama 2K çekim seçeneği olmadığı için sürekli 4K çekip, düzenleme yaparak 2K'ye döndürüyorum. Lakin bu işlem çok uzun sürdüğü için şarjda yapmam gerekiyor ve şarjda yapmazsam telefonun şarjı hızlı bitiyor, şarjda yaparsam da telefon hem şarj olup hem de işlemle uğraşmaktan batarya ısınıyor, sağlığı tükeniyor. Sizlerden ricam lütfen QHD (2K) kayıt seçeneğini UHD (4K) kayıt yapabilen cihazlara Android 13 ve One UI 5 ile veya One UI 4.1.1 ile geri getirin.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba 5xOMERx4,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

18 Comments
Galaxy A
1080p 60fps çekse o da yeterdi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ama 2k kayıtta olabilir, depolama falan
Galaxy A
1080 60'ı başka uygulama ile de yapabiliyorum bana lazım değil ama 2K acil lazım 128 GB yetmiyor yoksa bana.
Galaxy A
Hangi uygulama bana da söylesene
Galaxy A
Gcam de sadece A51'de çalışıyor maalesef.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bence de btw, gelmesi gereken özellik
Galaxy A
Evet mutlaka gelmeli.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ömer inşallah önerimiz dinlenir yaa dün akşam attık sabahda güzel cevapladılar artık top samsung taa

Bekliyoruz one uı 4.1.1 güncellemesi ile 😍 😊

Bakırçay bekleniyorsun ❤️
Galaxy A
Ay evet yaa umarım getirirler de.