cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

3.rd Launcher Sorun

(Topic created on: 05-24-2022 01:27 PM)
126 Views
ResulKarataş
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar.

Cihazıma 3.rd launcher uygulamaları yüklediğimde son kullanılan uygulamalar ekranı gecikmeli açılıyor. Sizdede bu sorun var mı? Yoksa benim cihazdamı problem var? Sorununçözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi rica etsem. 😊

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sorun başlatıcı uygulamasının tam uyumlu olmaması kaynaklı yaşanabilir, burda uygulama üreticilerine danışabilirsin. Eğer uygulama kaynaklı değilse gelecek yazılım güncellemeleri ile iyileştirmeler yapılarak geçikme problemi giderilebilir. Samsung tarafında sorunu hata raporu göndererek members ekibine bildirebilirsin.

Geçikmeyi azaltmak ve/veya son uygulama ekranına hızlıca açmak amacıyla Samsung "One Hand Operation+" uygulamasını kullanabilir. Sağ/sol çapraz kaydırma işlemlerine "Son uygulamalar" seçeneğini ekleyip çapraz kaydırma hareketi ile kullanabilirsin.

View solution in context

3 Comments
ResulKarataş
Active Level 5
Galaxy A
Bu ekrandan bahsediyorum arkadaşlarScreenshot_20220524-132206_One UI Home_58845_1653387727.jpg
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Sorun başlatıcı uygulamasının tam uyumlu olmaması kaynaklı yaşanabilir, burda uygulama üreticilerine danışabilirsin. Eğer uygulama kaynaklı değilse gelecek yazılım güncellemeleri ile iyileştirmeler yapılarak geçikme problemi giderilebilir. Samsung tarafında sorunu hata raporu göndererek members ekibine bildirebilirsin.

Geçikmeyi azaltmak ve/veya son uygulama ekranına hızlıca açmak amacıyla Samsung "One Hand Operation+" uygulamasını kullanabilir. Sağ/sol çapraz kaydırma işlemlerine "Son uygulamalar" seçeneğini ekleyip çapraz kaydırma hareketi ile kullanabilirsin.
ResulKarataş
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim kardeşim one hand operation+ ile daha hızlı açılıyor bende o şekilde kullanıyorum😊