cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

3-4 AYLİK SAMSUNG A52 NİN KABLOLU KULAKLİĞİ ALGİLAMAMASİ

(Topic created on: 10-03-2021 10:26 PM)
938 Views
SpectraPhantom
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhabalar telefonum baslikta da bahsettigim gibi samsung galaxy a52 cihaza gozum gibi baktim hic bir yerinde toz zerrecigi bile bulamazsiniz ogrenciyim iste felan da calismiyorum kirlenmesi imkansiz fakat daha once denedigim ve calisan kulaklik girisi suan kulakligi algilamiyor bu konuda bilgi sahibi olanlar varsa rica etsem yardimci olur musunuz.
9 Comments
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy A
Nasıl algılamıyorya
0 Likes
Galaxy A
Kulaklik girisine igne sokup karistirdim toz moz bisey cikmadi ustune de cihazi yeniden baslattim baktim calisiyor garip vallahi anlamadim ben de🤔
0 Likes
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy A
Evet iğne ile o iletken tel değdiği için çalışması normal
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Kulaklık bozulmuş olabilir mi, başka bir kulaklık denesen iyi olur
0 Likes
Solution
Galaxy A
Yaklasik 4 tane farkli kulaklik denedim ayni sonuc ama sorun yeniden baslatinca cozuldu
0 Likes
Galaxy A
Samsung A52 kullanilan varsa kulaklik takinca kulaklk simgesi sag uste geliyor mu acaba rica etsem bilen soyeluebilir mi a once rustu adli biri yazdi sildi yorumunu tam soracakkken
0 Likes
Galaxy A

Merhabalar az once telefonun kulakligi algilamama sorunundan bahsetmistim kulaklik girisini az biraz igneyle temizleyip telefonu yeniden baslatinca sorun cozuldu sizden ricam Samsung Galaxy A52 model telefona sahip olanlarda kulaklik takinca sag ustte kulaklik simgesi geliyor mu ? 

0 Likes
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Hayır
0 Likes
Galaxy A
Samsung size 2 yıl garanti veriyor garantiye götürseniz/gönderseniz?