cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

2022'de satın alınacak en iyi Samsung Galaxy A12 kılıfları

(Topic created on: 04-05-2022 12:52 PM)
360 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Galaxy A12 , 2021'de Samsung'un en çok satan telefonuydu. Aslında, Galaxy A12 geçen yıl dünya çapındaki nakliye listelerinde bir numara oldu ve piyasadaki diğer tüm Android akıllı telefonlardan ve her iPhone'dan daha iyi performans gösterdi.

 
2021'de tahmini 51,8 milyon adet sevk edilen Galaxy A12 beklenmedik bir başarı ve daha ucuz akıllı telefonların Apple'ın en iyi cihazlarının yanında bile popüler olabileceğini kanıtlıyor.
 
Bu uygun fiyatlı Samsung telefonun popülaritesi göz önüne alındığında, sayısız kasa üreticisi telefonun başarısından yararlanmak için yeni aksesuarlar tasarladı. Piyasada bir sürü Samsung Galaxy A12 kılıfı var, ancak listemizi 2022'de satın alabileceğiniz bir düzine en iyi kılıfla daralttık.
 
Galaxy A12 Resmi Yumuşak Şeffaf Kapak
 
image
 
image
 
image
 
image
 
Soft Cover, Koreli üreticinin resmi Samsung Galaxy A12 kılıfıdır. Şeffaf veya siyah kaplamalı olarak mevcuttur (yine de daha çok kahverengiye benziyor). Termoplastik Poliüretandan (TPU) üretilmiştir ve yana monte parmak izi sensörüne kolay erişim için kalın tamponda bir girintiye sahiptir.
 
Galaxy A12 Resmi Yumuşak Kılıfını Samsung'dan (14,99 $) satın alın.
 
 
Galaxy A12 için OtterBox Commute Lite
 
image
 
image
 
OtterBox Commute Lite Samsung Galaxy A12 telefon kılıfı, yumuşak bir iç katmana ve sert bir dış kabuğa sahiptir. Kasa şok emilimi sunar ve port kapağı yoktur. Otterbox sınırlı ömür boyu garantisini içerir ve iki renk seçeneğiyle sunulur: siyah ve mor.
 
OtterBox Commute Lite for Galaxy A12'yi Amazon'dan satın alın (indirimli 29,95$ veya 12,14$).
 
 
Ezanmull Galaxy A12 Su Geçirmez Kılıf
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
Galaxy A12, toza ve suya dayanıklılık konusunda IP derecesine sahip değil, ancak Ezanmull'dan bu kılıfla telefonu su geçirmez hale getirebilirsiniz. Bu çözüm yerleşik bir ekran koruyucuya sahiptir ve IPX8 su geçirmezlik derecesine ve şok ve toz parçacıklarına karşı tam vücut korumasına sahiptir.
 
Ezanmull Galaxy A12 Su Geçirmez Kılıfı Amazon'dan (16,99 $) satın alın.
 
 
Yuanming Galaxy A12 ekran koruyuculu kılıf
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
Yuanming'in Galaxy A12 kasası, dışta sert polikarbonat malzeme ve içte TPU malzeme bulunan hibrit, çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. Darbe emicidir ve arka panelinde kavrayıcı bir dokuya sahiptir. Paket, Galaxy A12'niz için **bleep** bir ekran koruyucu bile içeriyor. Kasa dört renkte mevcuttur: siyah, mavi, yeşil ve mor.
 
Yuanming Galaxy A12 kasasını Amazon'dan satın alın (12,98 $ veya indirimli 6,98 $).
 
 
Galaxy A12 için Spigen Sağlam Zırh
 
image
 
image
 
Spigen, piyasadaki en itibarlı kasa markalarından biridir ve popüler Rugged Armor tasarımı, Galaxy A12 kasa listemize girmiştir. Spigen Rugged Armor kılıfı, sağlam bir yapı için TPU ve karbon fiberi birleştirir ve darbe emilimi için köşelerde Air Cushion teknolojisine sahiptir. Spigen kasalarında her zaman olduğu gibi, yan düğmeler dokunsaldır ve sağlam geri bildirim sağlar. Bu kılıf sadece Mat Siyah renkte mevcuttur.
 
Spigen Rugged Armor for Galaxy A12'yi Amazon'dan (12,99 $) satın alın.
 
 
Kaydırmalı kamera kapaklı LeYi Galaxy A12 kılıfı
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
Bu çanta, kayar kamera kapağı, döndürülebilir destek ayağı ve manyetik araç montaj tutucusu gibi özelliklerle dolu. Hatta iki adet ılıman cam ekran koruyucu ile birlikte gönderilir. Kasa, yumuşak TPU ve PC'den yapılmıştır ve tam vücut koruması ve şok direnci sunar. Altı renk seçeneği mevcuttur: siyah, mavi, yeşil, nane, mor ve kırmızı.
 
LeYi Galaxy A12 kılıfını Amazon'dan satın alın (14.99 $).
 
U
HATOSHI 5 parçalı Galaxy A12 kılıf
 
image
 
Galaxy A12 için endüstriyel görünümlü bir diğer kılıf, döner bir destek ayağı, araç montajı ve temperli cam ekran ve kamera koruyucuları içeren HATOSHI'dir. Askeri düzeyde darbeye dayanıklı koruma vaat ediyor ve Galaxy A12'nizin 6 fit'e kadar olan sert yüzeylere düşmelere karşı dayanıklı olmasını sağlamalı. Siyah, mavi, mor ve kırmızı renkleri mevcuttur.
 
HATOSHI 5 parçalı Galaxy A12 kılıfını Amazon'dan (11,99 $) satın alın.
 
 
Restoo Galaxy A12 şeffaf kılıf
 
image
 
Bu listedeki en uygun fiyatlı Samsung Galaxy A12 kılıflarından biri olan Restoo Galaxy A12 şeffaf kılıf, sert bir PC sırtına ve telefonu çok kalın hissettirmeden şok emilimi sağlayan yumuşak bir TPU tampona sahip. Ekranın etrafındaki yükseltilmiş çerçeveler ve kameralar bu bileşenleri koruyor ve kasa 3 yıl garantili.
 
Restoo Galaxy A12 şeffaf kılıfını Amazon'dan (8,95 $) satın alın.
 
 
SUPCASE Unicorn Beetle Pro Galaxy A12 kılıf
 
image
 
Galaxy A12 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro, yerleşik bir ekran koruyucuyla birlikte gelir ve tam vücut koruması sunar. Ayrıca bir kickstand'a sahiptir ve şok direnci için test edilmiştir. Tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere kolay erişim için hassas kesiklere sahip olduğunu iddia ediyor. Siyah, Ruddy ve Tilt renkleri mevcuttur.
 
SUPCASE Unicorn Beetle Pro Galaxy A12'yi Amazon'dan satın alın (19,99-21,99 $).
 
 
PULEN Galaxy A12 kılıf
 
image
 
PULEN Galaxy A12 kılıfı, yumuşak bir TPU'ya, kaymaz arka kapağa ve yerleşik bir ekran koruyucuya sahiptir. Kasa yüksek kaliteli silikon, kauçuk ve TPU'dan yapılmıştır. Yana monte parmak izi sensörü için bir oyuğa sahip ve bu listedeki daha renkli ve uygun fiyatlı kasalardan biri. Siyah, Mavi, Parıltılı Yeşil, Parıltılı Mor, Parıltılı Sarı, Gri, Yeşil ve Mor renklerinde bulabilirsiniz.
 
PULEN Galaxy A12 kılıfını Amazon'dan (8,99 $) satın alın.
 
 
JAME Galaxy A12 slim soft case
 
image
 
JAME Galaxy A12, Amazon'da bulunan başka bir renkli seçenektir. Ayrı bir halka kickstand ve araba montajına sahiptir. Kamera koruması sunar ve iki adet ılıman cam ekran koruyucu ile birlikte gelir. Müşteriler, siyah, mavi, yeşil, pembe, mor, kırmızı ve gümüş dahil olmak üzere yedi renk seçeneği arasından seçim yapabilir.
 
JAME Galaxy A12 ince yumuşak kılıfı Amazon'dan (12,99 $) satın alın.
 
 
CYRILL Taş Galaxy A12 kılıf
 
image
 
CYRILL Stone Samsung Galaxy A12 kılıfı, mat krem ​​rengi kaplaması ve kamera muhafazasını çevreleyen benzersiz tasarımlı dudağıyla dikkat çekiyor. Bu dava aslında ek koruma için Spigen teknolojisini kullanıyor. Aynı zamanda, telefonun bağlantı noktalarına kolay erişim için hassas kesiklere ve yana monte edilmiş parmak izi sensörüne sahiptir.
 
CYRILL Stone Galaxy A12 kasasını Amazon'dan (16,99 $) satın alın.
 
Crave Slim Guard Galaxy A12 kılıf
 
image
 
 
image
 
Orman Yeşili ve Lacivert renkleri bulunan bu kılıf, ömür boyu garantilidir ve yandan dokunsal düğmelere sahiptir. Poliüretan, kauçuk, polikarbonat ve termoplastik poliüretandan üretilmiştir. Çizilmelere ve düşmelere karşı “üstün koruma” sağlar.
 
Crave Slim Guard Galaxy A12 kasasını Amazon'dan satın alın (13,99 $).
 
 
 
Galaxy A12 için ERAGLOW Cüzdan Flip Case
 
image
 
En iyi Galaxy A12 kasa listemizdeki son fakat en az önemli öğe ERAGLOW Cüzdan Çevirme Çantasıdır. 360 derece koruma sunar ve üç adet kredi kartı/kimlik kartı yuvasına sahiptir. Telefon, bir iç TPU kılıfı tarafından yerinde tutulur, ancak dış yüzeyi kaliteli bir PU deri kaplamaya sahiptir. Siyah, mor ve gül altın renkleri mevcuttur.
 
ERAGLOW Cüzdan Flip Case for Galaxy A12'yi Amazon'dan (9.99$-10.99$) satın alın.
0 Comments