cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

2 Haftalık Android 11 DENEYIMIM

(Topic created on: 09-05-2021 05:18 PM)
170 Views
lEMREl
Active Level 5
Options
Galaxy A

A10 Modelinde kullandığım sürece göze batar şekilde yavaşlama oldu. Pil de ayrıca eskiye oranla daha hızlı azaldığını **bleep** ettim. Kamerada ise bir değişiklik hisetmedim. Ama sistemsel olarak yeni özellikleri de hoş buldum. 2 haftalık deneyimimi paylaşmak istedim teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba lEMREl,

Cihazınızda yaşanılan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızda yavaşlama sorunu ile ilgili cihazınızı sıfırlamanız öneriyorum çünkü büyük yazılım güncellemelerinden sonra Özellikle bu sürüm yükselten yazılım güncellemelerinden sonra ben cihazların sıfırlanmasını önerir ve tavsiye ederim bu daha sağlıklı olacaktır sıfırlamak için şu işlemler yapılabilir uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarihi ve saati sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan
Sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden de fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Not
Cihazınızın performansını uygun bir şekilde kaldırabileceği oyun uygulama dosya ve benzeri gibi şeyler yükleyiniz cihazınızın performansını uygun olmayan oyun uygulama dosya ve benzeri gibi şeyler yüklerseniz ve bunlar çok ağır olurlarsa bu cihazınızı yorar ve yavaşlamasına donmasına kasılmasına ve ısınmasına hatta bozulmasına bile sebep olabilir
Kaanburaka10
Active Level 6
Galaxy A
Sıfırla de geç şiir mi yazıyorsun.
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Öneriniz için teşekkür ederim ama işime karışma atsanız da sevinirim
0 Likes
Kaanburaka10
Active Level 6
Galaxy A
Ben güncelledim an sıfırladım bana göre hızda artış var
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba lEMREl,

Cihazınızda yaşanılan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​