cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

2.5 guncelleme alan cihazlar

(Topic created on: 12-28-2020 12:25 AM)
292 Views
flasget
Active Level 7
Options
Galaxy A

Kac zamandir isyan eden vay benim cihazim 2.5 alacak mi? niye almiyo , haksizlik vs vs vs soylemlerde bulunan degerli kardeslerim. Bu surumu alip gercekten memnun olan var mi ? 

Sahsen A71 cihazim bildigin cöp oldu, hele ki o batar ya yok mu batar ya o kadar guzel gidiyo ki gunde 2 3 kere sarjda geziyorum. Guzelim bataryayi mahvettiklerinin kanitidir. Telefona guncelleme verip iyilestirme yapacak iken,cihazi mahveden tek markadir eminim ! Operator bay ve bayan kisiler merak etmeyin butun kontrollerimi yaptim batarya saglik durumu iyi , cihazida sifirladim, fabrika ayarlarina da dondum. Uzaktan da erisim saglandi , kullanmadigim durumlarda bluetottu wifi kapali , uyku moduna da alsan uygulamalari daha inat ile bir batarya nasil bu kadar sömürür. Siz malum şunlari sunlari yapin demeden ben yaptigimi belirteyim ki baska ne cevap vereceksiniz ona bakayim. Sonuc her zaman ki gibi 0. Gercekten forumda yazilan yazilari hazir cevap olarak copy paste yapmaktansa , bu sorunlar icin cozum uretme amaci pesinde kossaniz daha guzel olmaz mi ? 
Gerci sizin yorumlar bizim icin onemli diyip,ilgili yerlere iletiyoruz demeden ben sizin yerinize yazayim yorulmayin !
Aldigima bin pisman ettiren ilgisiz alakasiz vurdum duymaz bir markasiniz ! Gercekten ilgili yerlere iletmis olsaniz bu sorunlar devam eder mi ? 
Ya bizde sorun var ya da gercekten sizde sorun var! Yaziklar olsun diyecek bir sey bulamiyorum. 
Bence daha fazla rezil olmamak icin copy paste hazir cevap ile yoruma kapatin ! Gerci millet kör degil, ne oldugunuzu coktan biliyolar
7 Comments
belco
Active Level 6
Galaxy A
kardesim bendede a71 var boyle bi sikinti yok one ui 2.5 yuklu
0 Likes
ugurhk
Active Level 4
Galaxy A
operatörlere olan sinirinizi anlamadım yazılımı onlar mı yaptı. insanların işi o copy paste dediğiniz metinleri kullanarak müşteriyle iletişime geçmek.
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Benim cihazımda kötünün iyisi. Önceki (kötü halinden) iyi ama hala ve hala kötü.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

A50 şuan cihazın performansı arttı one uı 2.5 güncellemesi ile ama maalesef bir sorun var cihazların yarısının performansı arttı diğer yarısı ise çok aşırı şekilde sorunlu geldi günceleme

A50 kullancıları one uı 2.5 güncelemesi ile ikiye bölündü ben sorun yaşayan tarafta değilim ama diğer sorun yaşayan arkadaşlarım için üzgünüm ocak yaması ile arkadaşlarımızın sorunu düzelmesi dileğiyle

Sizdeki A71 cihazlarında da böyle bir sorun olmuş olabilr mi ?
Cengiza50
Active Level 3
Galaxy A
benim a50 ayni sorunu yaşıyorum
Yenilmez
Active Level 6
Galaxy A
Güncellemeden sonra oyunda ısınmayan cihaz, ısınıp takılmaya başladı
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
çok haklısın 2.5 yüklü a51 senin halinden yaşayan anlar kardeşim