Original topic:

שינויים במכשירי הביניים

(Topic created on: 06-22-2022 05:46 PM)
171 Views
hamistaarev
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
לאחרונה בהשקת טלפון a33 הופתעתי לגלות שבטלפון חסרה אפשרות בסיסית ביותר, לחבר את האוזניות ללא  מתאם ( חסר שקע מיוחד לאוזניות), שזה דבר מאוד חסר אם רוצים להיות באוזניות תוך כדי טעינה ובנוסף לכך דורש קניית מתאם וסחיבתו לכל מקום בנוסף לאוזניות.
בנוסף לכך, כל המהלך הזה מיועד על מנת שהצרכן הקטן ישלם מאי נוחות על אוזניות אל-חוטיות, והשימוש בהן יגרום לצרכן הרבה יותר קרינה מהאוזניות החוטיות
מה שיכול לגרום למחלות.

דבר שני, החל מהשקת הטלפון a32 גיליתי שבקופסה חסר מטען ושקע usb, שזה דבר בסיסי ברוב הטלפונים ולא מזמן היה בסיסי גם בטלפוני סמסונג, הייתכן שאני צריך לשלם מכספי עוד כסף על מטען וכבל usb ולבזבז מזמני כדי להשיג מטען מקורי של סמסונג?!, הרי זה הזוי!, סמסונג טענה שהמהלך הזה נועד למען איכות הסביבה, למחזור מטענים שיש בבית, ומניעת צריכה של עוד מטענים, אבל ככל שהטלפון משתדרג - משתדרגת בנוסף גם מהירות הטעינה, שהמטען הקודם לא תמך בה, ולכן בין כה וכה נצטרך לצרוך מטען חדש, כך שזה לא מסייע לאיכות הסביבה, אלא לכלכלה של סמסונג ורווחיהם, ודרך אגב, בחברות האחרות ממשיכים לקבל מטען, אוזניות וכבל usb, כמו פעם.

אני חושב שחברה כמו סמסונג, שלדעתי האיכותית ביותר במכשירי האנדרואיד, והזולה ביותר ביחס למתן שלה, בין אם באיכות החומרים, בין אם בעיצוביה, ובין אם בשירות המהיר והגאוני שלה, צריכה להמשיך להתאים את עצמה לאזרח הקטן, לדאוג גם לעניים, ולא להתחקות אחרי חברות כמו apple ואחרות.
בנוסף לכך, אני בטוח שאם סמסונג תמשיך במדיניות זו ובמעשיה האלה, אנשים רבים יעזבו את סמסונג ויעברו לחברות אחרות למיניהן, כדוגמת שיאומי, אני קורא לחברת סמסונג להתעשת ולהמשיך בדרך הישרה והטובה ולא בדרכה כרגע.

מי שמעוניין שסמסונג תחזור לדרך הטובה והישרה, אשמח שיכתוב תגובה, על מנת שסמסונג תתייחס לדבר ברצינות 

11 Comments
NoyS
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

היי,

אני מבינה את הנוחות כאשר יש מטען ואוזניות בערכות של המכשירים החדשים, חשוב לי להבהיר כי ההסרה של ראשי מטען ואוזניות מאריזות המכשירים שלנו לא נעשתה למטרות רווח, אנו מאמינים כי צעד זה יוכל לסייע בטיפול בבעיית הפסולת האלקטרונית ההולכת וגוברת, ולמנוע בזבוז משאבים מיותר באמצעות תאימות מיטבית של המוצר ומרכיביו. רבים ממשתמשי Galaxy עושים שימוש חוזר באוזניות ובמטענים שכבר יש להם גם לאחר רכישת מכשיר חדש, בנוסף למגמה הולכת וגדלה במעבר לאוזניות אלחוטיות. סמסונג הטמיעה יציאת טעינה מסוג USB-C כסטדנרט אחיד עוד משנת 2017, כך שאוזניות Type C ומטענים ישנים תואמים את דגמי ה-Galaxy החדשים ביותר שלנו. לכן, סמסונג בחנה את הרכב המוצרים והאביזרים באריזה במספר היבטים והחליטה להסיר את ראש המטען והאוזניות מסדרות ה-Galaxy החדשות.

ShalomS
Active Level 10
Galaxy A
כבל USB מגיע בקופסא
אלא אם כן נקנה בייבוא בקביל
שהאריזה פתוחה וגם לרוב לא מוצאים את הכבל
0 Likes
ינון50
Active Level 6
Galaxy A
צודק לחלוטין
מהלך מגעיל ודורסני של אפל שהבינו שאפשר לסחוט עוד קצת כסף מאנשים וכשסמסונג ראתה שזה עובד הם רצו וקפצו על הספינה כי למה לא..
תוכל לראות סרטונים בהרחבה ביוטיוב שמסבירים טוב למה זה ככה..
לגבי האוזניות זה פשוט, עלות של אוזניות חוט יכולות להגיע ל100 שקל לערך ואם מונעים ממך את השימוש בהם תאלץ לקנות בלוטוס ב500 שקל.
התשובה היפה היא כי "אין מקום" אבל שוב ביטויוב תמצא סרטונים עוד על המכשיר נוט 20 כמה שיש מקום וזה נטו שיטה לגרום לך לקנות ביותר יקר
אין מה לעשות.
זה לאיפה שהעולם הולך
רק חשוב שגם את מהלך האוזניות אפל התחילו וסמסונג פשוט זרמו
0 Likes
Galaxy A
בהחלט לא מסכים עם המהלך הזה
היה ראוי לצרף מתאם לאוזניות בקופסא אחרי שהסירו את החיבור

לגבי המטען.. קצת מבין מה עומד מאחורי זה
עד לרגע שהפסיקו לתת מטענים אני חושב שיש לי כרגע 8-9 מטענים בבית אחרי שחילקתי כמה ועוד 2 שקניתי לבד שתכלס רק בהם אני משתמש
זה באמת בזבוז לחלק כל כך הרבה מטענים ומייצר סתם פסולת

לדעתי המהלך הנכון יהיה לתת קופון למטען חינם בכל רכישת מכשיר, ואז רק מי שיצטרך ייקח ולא לצרף מלכתחילה לקופסא
Galaxy A
אהבתי את הרעיון עם הקופון.
MonSamsung
Expert Level 5
Galaxy A
באמת רעיון טוב.
0 Likes
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy A
חור האוזניות זה שינוי שהגיע מזמן
0 Likes